LUNA AMARA la CHISINAU???ajutor...

Albumul Luna Amara

De fapt cine la cautat la Chisinau la gasit, pe la sfarsitul lui decembrie am gasit "ASFALTUL " la un magazin de discuri de pe langa magazinul UNIC, doritorilor pot sa-l multiplic, cat de concertul Luna Amara cred ca e o ideie buna, nu ar strica sa vina si Brigada de Asalt pe la noi.
Pentru cei care nu cunosc adresa mea este dizident@dizident.cjb.net .
 
ASHA....CINE SHTIE MAILURILE PATRONILOR DE LA "BLACK ELEPHANT"
SHI "YELLOW SUBMARINE"????????????????URGENT!!!!!!!
 
eu chiar as vreau sa-i vad pe LA la Chisinau. Si pentru ei cred ca ar fi o experienta tare deoseghita :) le-ar umfla muza de a scrie lyrics-uri pentru inc-o juma de secol:):):)
 
Laura said:
eu chiar as vreau sa-i vad pe LA la Chisinau. Si pentru ei cred ca ar fi o experienta tare deoseghita :) le-ar umfla muza de a scrie lyrics-uri pentru inc-o juma de secol:):):)
:lol:
 
da..sorry...shi noi tot.
nu.....eu n-o sa-mi pun pofta-n cui.... :)

Manageru lor imi zice:
"nu stiu deloc ce se intampla acolo.
lumea ne cunoaste?
s-ar umple clubul?
ai gasca de prieteni care asculta LUNA AMARA?
ei ce parere au de noi?.."

ce sa-i raspund? :)
eu i-am zis ca sunt......gashka mea rulez!...etc.

Luna Amara & VdV sunt cele mai primite trupe rock din romania..la noi.
asha-i?
sigur ca da... :)
 
iata am ascultat de cateva ori cam tot ce au...parca se lipeste binisor...oricum, la concert m-as duce, macar din interes. un clud...in special Black, ca-i mic, ar fi plin, daca ar fi si reclama destula...ar veni ceva lume si din interes...caci totusi putini cred ca u tot albumul.
 
cineva care va... said:
black-u ii prea mick...si nu mi se pare tare super un concert bun intr-o incapere mica si arhiplina...nish lock pentru-n pogo nu-i :wtf:
asta da... :)
 
Back
Top