M-am saturat sa fiu lasat!

Desperados

New Member
M am saturat sa fiu lasat!!!!!!!!!!!!!!!

in total de 6 ori astea au fost toate din jiznea mea......
o parte din ele -----peshti(zodia)
o alta parte sorvaniie
ce i de facut?????????????
eu mor shi ma usuc
 
Hei!!!!

Daaaaaaaa!!!!!!

Gruzui mare


:violent:.............:(
^......................^
|.......................|
|.......................|
Dragostea si Jertva
 
...ce nepoliticos eshti tu, mai Disperatule!.... :wink: puteai sa zici ca te-ai saturat sa mai fii singur, sau.......sau...ia vezi shi tu ce frumos suna " m-am plictisit sa mai fiu singur..." :) ok,......daca eshti intradevar disperat de aceasta situatzie, shi...chiar daca asta tzi se intimpla, atunci.........chiar tre sa fii ingrijorat ce ceva nu este in regula,....sau...poate......nu?.... :roll: ok, incearca de te schimba, fii mai imprevizibil, mai romantic, spontan shi atunci monotonia shi singuratatea va fugi de tine....... te asigur! succes! :wink:
 
daaaaa ma ti gruzit voi pe mine

mercy Lucia pentru sovetul care mi la ai dat dar....asta e shi probema ca fetele contemporane nu mai atrag atentia la asa nimicuri imprevizibil, mai romantic, spontan.....asta shi ma caracterizeaza pe mine insa problema este ca iau relatiile prea serios din cale afara de serios.....pacat....
de politicos nu shtiu :) ??????ce sa ti mai spun aaaaaaaaa desigur
everygo is everything
everything is everygo
 
Valeriu said:
depinde din ce cauza ai fost lasat
poate problema esti tu, poate nu ai noroc pana cand

da agree poate nu am noroc bai da sa nu ai noroc de 6 ori la rind shi mai ales ca numai 6 de toate au fost asta e gruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :-x
 
Re: M am saturat sa fiu lasat!!!!!!!!!!!!!!!

Desperados said:
M am saturat sa fiu lasat!!!!!!!!!!!!!!!

in total de 6 ori astea au fost toate din jiznea mea......
o parte din ele -----peshti(zodia)
o alta parte sorvaniie
ce i de facut?????????????
eu mor shi ma usuc
Poate trebuie sa-ti schimbi ceva in tine?
 
Re: M am saturat sa fiu lasat!!!!!!!!!!!!!!!

sau poate in genere trebuie sa schimbi genul de partener cu care te legi si pina la urma ramii sa fii lasta si sa-ti strice viata? incearc-o daca nu merge schimba si tu ceva dun tine
 
Back
Top