M-am saturat sa fiu lasat!

Intr-adevar tre sa analizez toate relatiile, toate intilnirile una cite una si vei gasi raspunsul! Dar, in fine, nu cred ca tre sa te intistezi tare, caci poate nu aveai destul interes fata de persoanele cu care te-ai "legat" si de aceea si atitudinea ta era cam stingace, ceea ce a si conditionat despartirea!

m-am simtit tare flatata, cind m-ati numit "doctor"! thanks!
 
Re: M am saturat sa fiu lasat!!!!!!!!!!!!!!!

Desperados said:
M am saturat sa fiu lasat!!!!!!!!!!!!!!!

in total de 6 ori astea au fost toate din jiznea mea......
o parte din ele -----peshti(zodia)
o alta parte sorvaniie
ce i de facut?????????????
eu mor shi ma usuc

eu nu sunt peshte bai
shi nici nu te-an lasat
vezi
exceptii exista
stai un pic.
cine te-o lasat zilele astea de asha o jale in sufletul tau????/
 
Desperados said:
Valeriu said:
depinde din ce cauza ai fost lasat
poate problema esti tu, poate nu ai noroc pana cand

da agree poate nu am noroc bai da sa nu ai noroc de 6 ori la rind shi mai ales ca numai 6 de toate au fost asta e gruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :-x

da 6 asta care?????? :o
 
Desperados said:
coolgreetings said:
Atunci makar cin ce cauza te-au parasit partenerii?
ca s prost....


tu prost?????/
ma uimeshti!
tu cea mai deshtepta creatie a naturii prost????
desperados nu dispara
las ca se gaseshte una care sa vrea sa fie cu tine 4ever shi sa-ti fucka multi copii!
 
desperados

nu esti tu prost !(nu e o consolare!), ele-s ca nu stiu ce pierd :) , vorbiind serios, observ ca in ultima vreme fetele-s tot mai ne-serioase si le plac baietii sa fie cat mai urati mai idiotii si mai incapabili a oferi iubire, ele vrand cat mai mult sex, chiar daca ele afirma cu obstinatie contrarul, deci linisteste-te ca si pe strada va ploua cu multa fericire, dapai cati ani ai de esti prins cu problema asta?
 
Re: desperados

alex aka said:
nu esti tu prost !(nu e o consolare!), ele-s ca nu stiu ce pierd :) , vorbiind serios, observ ca in ultima vreme fetele-s tot mai ne-serioase si le plac baietii sa fie cat mai urati mai idiotii si mai incapabili a oferi iubire, ele vrand cat mai mult sex, chiar daca ele afirma cu obstinatie contrarul, deci linisteste-te ca si pe strada va ploua cu multa fericire, dapai cati ani ai de esti prins cu problema asta?

shi eu asa ceredbai alex...
21 de ani
shi crede ma bai alex ca deamu ploua cu galeata..ca numai pot deatita fericire (eu sint freeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
shi ma simt tare bine :naroc:
 
Back
Top