M-am saturat sa fiu lasat!

Victor Prohnitchi said:
si daca esti freee .............? vrai ca cineva sa se agatze de tine??????? asta s spune
shi vrei bai vichea :)
nu vezi ca s fericit treaba mea ce vreau eu...
da pe tine shi asa vdrug o inceput sa te intereseze...:)
ai trecut shi tu prin asta shi nu shtii cum sa scapi sa fiii free:)
:lol:
everygo cu tine shi cu toti voi oricuj nu aveti cum sa m,a intelegeti dar nici nu vreau:)
FREEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
cred ca v veni timpul cind nu vei mai vrea sa fii free si atunci iti vei pune nenumarate intrebari cum de puteai sa te tii atit de dirz si sa afirm cu atita indrazneala ca esti freee....... dar , ma rog, totul la timpul lui
 
Victor Prohnitchi said:
cred ca v veni timpul cind nu vei mai vrea sa fii free si atunci iti vei pune nenumarate intrebari cum de puteai sa te tii atit de dirz si sa afirm cu atita indrazneala ca esti freee....... dar , ma rog, totul la timpul lui

:)
o sa vedem bai vichea eu insa shtiu una ca deacum inaintea nu voi schimba pe nimic senzatia de a fi free
asa ca succese tie cu catushele :)
 
da

da sincer e bine sa fii "free " cum zici tu, dar n-ai vrea sa simti in bratele tale voinice fata pe care o iubesti, nu vrei sa te iubeasca cineva si altfel decat parinteste? starea de libertate poti s-o ai si atunci dar sub alta forma si cu alte norme totul este sa arati ceea ce vrei si cum poti si ce poti oferi de la inceput iar in timp ori vei dezvolta intr-un sens relatia ori nu, caci orice relatie oro progreseaza ori regreseaza niciodata nu stagneaza! succes la....nu stiu !la ceea ce-ti doresti! :D
 
Desperados, multumesc mentru urare cu catuse, dar sa stii ca ma simt pina cind destul de bine si sa stii ca si eu am simtit ceea ce tu pastrezi atit de mult, libertatea, dar ..... ma rog, mia venit si mioe timpul cum le vine la toti si care te asteapta si pe tine....
apropo eu is Victor si nu vichea
 
desperados

apoi starea asta care-ti place de libertate n-o sa dureze mult caci ceva o sa te roada in interior iar nelinistile si frica ca esti singur sau poate chiar insingurat o sa te faca tot mai mult sa-ti doresti pe cineva langa tine, iar cand o sa ai persoana potrivita langa tine o sa simti o mare usurare in suflet!
 
Re: desperados

alex aka said:
apoi starea asta care-ti place de libertate n-o sa dureze mult caci ceva o sa te roada in interior iar nelinistile si frica ca esti singur sau poate chiar insingurat o sa te faca tot mai mult sa-ti doresti pe cineva langa tine, iar cand o sa ai persoana potrivita langa tine o sa simti o mare usurare in suflet!

iarshi ma gruzesc
asa ca bucurativa.....
 
nu te gruzi you are not alone

Salutare Desperado,

nu te gruzi, dupa felul in care ai vorbit despre relatiile tale nu cred ca tia pasat tare mult de vreuna din cele sase tipe. Daca da, cu siguranta vorbesti de parca ai fi frant. Hei, viata e frumoasa, dar daca vrei tu sa o vezi astfel.
Eu tot stiui cei bad luckul, dar incearca sa vezi si tu ceva frumos si poate iti va fi mai usor. Dar are anume e problema ta?
 
ei draga alex, asta inteleg si eu problema. stii o cunosc si ma confrunt cuea. atunci cand cealalta persoana simte o pasiune fata de mine eu sunt mai calma cum se linisteste sau renunta eu ma implic mai mult. Draga desperados, in caz normal totusi dragostea presupune dragoste, iubeste si vei fi iubit. Asa se intampla. Sau ar trebui...
 
Desperado

poate tie iti place sa suferi, poate natura ta a fost educata astfel, sa 'caifuiasca' din suferinta, un soi de mazohism. nu te supara - eu tot m-am prins la chestia asta. numai ca eu aveam dureri de cap, si un prieten de al meu, american imi spune, ia un aspirin, la care eu ii raspund - incerc sa ma tratez singur, fara medicamente. si el atunci imi raspunde - aha, iti place sa suferi...
 
Back
Top