M-am saturat sa fiu lasat!

desperados!daca iti va servi de consolare tot sufar din dragoste,stiu cei asta,dar sa stii ca nu face sa privim in urma,DOAR INAINTE-VIITORUL VA FI MAI BUN TE ASIGUR!
 
e adevart ca se sufera mult din dragoste da tre sa fim si realisti..asta e ..s-a dus..tre sa ne gasim rostul mai depaete in viata..si gata...sa ne gindim ca ce a fost a fost inca o experienta plcuta in viata si sa nu regretam cel mai important....
 
sint de acord cu alyyy.dak ti-a fost scris sa ai parte de atitea pierderi in dragoste cine shtie poate in viitor o sa ai cishtiguri in alte domenii.
 
pai nu te saturi sa primesti atitea suturi in fund in asteptarea marei iubiri si a cistigurilor in alte domenii...poate e mai logic sa gasesti cauzele acestor esekuri..de obicei problema e in oameni..my 2 cents.
 
Otilia;192566 said:
pai nu te saturi sa primesti atitea suturi in fund in asteptarea marei iubiri si a cistigurilor in alte domenii...poate e mai logic sa gasesti cauzele acestor esekuri..de obicei problema e in oameni..my 2 cents.
pai e shi normal ca ei in consideratie cauzele acestor eshecuri, cred ca fiecare face acest lucru, sau nu?
 
Poate caDumnezeu va dori sa cunosti multe personae nepotrivite inainte de a cunoaste persoana potrivita , pentru ca atunci cind o vei cunoaste in sfirsit , sa stii sa fii reconuscator. L-am gasit acum in net shi mi sa parut destul de potrivit p/u un sfat Desperados...
 
ana_maria, tzi-ai gasit iubitul in net? djizas kraist... shi in ce moment te-ai indragostit de el? il vazusei live 1 luna shi 8 zile in urma?
 
nu, il cunosc de mult mult timp, am mai fost impreuna timp de 2 ani ne-am despartit, shi o luna shi 8 zile incoace sintem din nou impreuna
 
shtii uneori se mai intimpla sa fii lasat,dra asta nu inseamna aca aici trebuie sa te opreshti fiindca nimeni nu condamna toti trandafirii daca unl la intepat!!shi daca nu afost a ta trebuie as te gindeshti ac nuti trebu!shi lasa ei sai para rau ac nuii cu tine nu tie ac nu eshti cu ea!!shi nu trerbuie de zis ca fetele is asha sau aietii fiecare avem pe lume o parate a noastra shi ea apare doara atunci cind nu te ashtepti asha ca cautati de viat in stilul obishtnuit cu mici flirturi shi mici distractii,nu te baza doar pe ceav serios,shi atunci vei shi gasi!!
 
Back
Top