Mafia II ???

animaluts

back from the dead
eu cam ramin in urma cu lumea jocurilor sh va intreb pi voi, o aparut Mafia II sau se aude sheva de aparitia ei ? ca prima parte m-o impresionat distul di mult.. :roll: 8)
 
daaaa...prima parte o fost mortala di tat, parca amu tin minte ca nu vroiam sa ma duc sa mananc, ca sa o trec mai repede...

eu cred ca o sa apara, dar daca asa de tare vrei sa stii, poti da un search pe google :wink:
 
hmm =) tin minti sh eu ashe variante ca nu te puteai rupe di la jioaka, da iaqa eu nu cred ca o sa apara a 2-a parti din cauza ca praktik in prima o fost tot shi s putea pune, cam greu di pridumait o continuare, .. hatea poati sa pun sheva modern, mafia din anii noshtri, ... :roll:
 
nee, o sa zica ca ala o supravietuit dupa o operatie tare crancena si vre sa'l ma4easca pe alalat si se incepe... :crazy:
 
poati ca da..
da cesna m-o prikalit jioaka, la insheput kind m-am uitat ne-am facut o impresie tari figovaia din cauza la viteza mica la taxi .. sh dupa asta am vazut shi prikolina ... da am trecut jioaka di 2 ori sh de-amu vreu sheva di ashe gen numai ka ku alte misii, o continuare, trebu di vazut..
Mafia 4 EVER !!! 8)
 
cred ca daca ar fi partea doua, ar fi bine s-o faca in timpurile noastre, ne vom plimba cu M5, cu Kalashnkov ne vom face de cap...
 
Am citit pe mai multe site-uri shi se pare ca cam pe la sfirsitul acestui an va aparea shi Mafia 2 ! 8) asteptam...
 
Da eu ashtept Mafia 2 shi Need For Speed Underground 2, acolo la mashini so adaugat cu mult mai multe prikoale, tipa ushile se deschid in sus, sau fel de fel de audiosistema samd. Shi scrinurile leam vazut arata super !!!
 
totushi se aude ceva sau nu ? ca eu caut prin diferite site-uri si scrie ca tocmai in 2006.. cam prea multishor de asteptat.. poate cineva shtie mai multe despre Mafia II ?
 
foarte mult mi-a placut prima parte, mai ales muzica din joaca..
ashtept cu nerabdare a 2-a parte.. Macar de-ar aparea in acest an.
 
Back
Top