Marlyn Manson

eu mi se pare ca am mai scris la topiku asta...dar demult...

tot ce pot eu spune e ca is profesionali totzi din formatzie....mai ales tobosharu...asha nishte ritmuri ptikolinyi....super....dar cuvintele lui ma rup.... :ciupos:
 
Nu va intzeleg... (nici nu stiu daca trebuie , da` in fine...). Ce tot avetzi ku Marilyn Manson?? Sau... scuze... kum a scris ala la titlu? "Marlyn Manson" (mai bine nu mai scria)

Aici sunt o gramada de pareri despre el. "Satanist" , "Nebun" , "Tampit" , etc , etc .....................
Mai... daka se imbraca in negru , e machiat ka un drac , urla pe scena , nu inseamna ka e satanist! Asta e doar o imagine pe care el si-a facut-o.
Nu va mai luati degeaba de oameni! Si... chiar daka ar fi satanist cum credeti voi , nu e treaba voastra. Fiecare crede in cine/ce vrea : Dumnezeu , Satan , Allah , shi care naiba mai sunt , ka nu`mi vine aku` in minte.
Unii au spus ca se taie in timpul concertelor. Serios? Si ce daca??? E treaba lui ce face!! Cui nu-i place , sa nu se uite!!!!! Ok?
Cand nu e pe scena , arata ka un om PERFECT NORMAL!!! Un barbat pe care il potzi vedea pe strada oricand si sa nu shtii ka e el!
Multzi de pe acest forum au inceput cu "am auzit". "Am auzit in sus" , "Am auzit in jos". Hai nu ma-nebuniti! Si eu "Am auzit" ca cei de aici sunt veniti de la Socola. Dar... bine ca doar "am auzit".
Nu sunt aici ca sa va enervez shi nici sa ma iau de voi (pt ka pan` la urma , nu am motiv). Da` nu mi-a placut deloc ce am vazut la categoria "Marilyn Manson". OOps... pardon... kum scrie la titlu? Aaaaaaaa..... "Marlyn Manson". Ptiu!

Va poop }{}{

PS: imi cer scuze celor pe care i-am deranjat cu mesajul asta al meu.
 
B3B3lusA, si tu cine te crezi?teai intrebat vreodata pentru ce este forumul?
oare nu fiecare are dreptul la opinie? Iar opinia poate fi pozitiva sau negativa!!!!!
 
Mda...mai B...bla bla...daca citeai cu atentie tema vedeai ca sunt pareri pro si contra...asa ca fa bine si citeste de la inceput tot si pe urma adauga comentarii :lol:
 
Stiu pt ce este forumul shi ca exista dreptul la opinie. Da` parerile voastre sunt exagerate.

Hey! Ia stai asha... mi-am spus parerea kum
v-ati spus-o shi voi. Hmmm... acuma ... kum era shmen`ul ala ku "Dreptul la opinie" ????????????
 
Mirabela Iucu said:
Mda...mai B...bla bla...daca citeai cu atentie tema vedeai ca sunt pareri pro si contra...asa ca fa bine si citeste de la inceput tot si pe urma adauga comentarii :lol:


Dragutza Mirabela , am citit de la inceput. Si am vazut un titlu scris ka draq (no offence)
 
B3B3lusA daca inteleg corect aici se scrie despre Marilyn si nu despre ceea ce scriu altii despre el, ceea ce la tine nu sa prea observat
 
Shtii ceva? Eu m-am inregistrat ieri aici pt ka am cautat pe Google Marilyn Manson shi pe undeva am gasit forumul asta. Am citit shi m-a deranjat fffffffffffffffffff tareeeeeeee!

Faza ku parerile pro shi contra , bla , bla , bla o shtiam shi eu. Si mai shtiu shi ka aici scrii despre el shi nu despre ce scriu altzii despre el. Dar ce scriu altzii e RIDICOL.

Mai sus parka tu ai intrebat "cine te crezi?" . Nu ma cred deshteapta Pamantului , kum probabil te asteptai sa raspund. Da observ ca tu te crezi. (no offence). Shi , in caz ka nu ai vazut , dupa ce am scris toate fazele ku Marilyn Manson , mi-am cerut skuze. Da` voi vedetzi doar ce e RAU. Un sfat : "Impuskati-va"
 
Ia te uita ca s-a enervat dragutza...las-o mai moale...ma bucur ca ai ajuns pe forum-ul asta cautand cate ceva despre Marilyn Manson :crazy:
Nu sunt si nici nu ma cred desteapta pamantului...sunt doar singurul fan din Romania inscris in fanclub-ul lui oficial...am fost declarata fanul nr. 1 al lunii septembrie 2003...si am avut sansa de a pleca in turneul lui european de anul trecut alaturi de alti cativa fani din toata lumea :wink:
Si ca sa intelegi perfect : sunt doar un individ care stie multe despre Manson si care intelege perfect muzica lui...atat.
 
Back
Top