Marlyn Manson

voi va dati seama ca nu are cum sa vina MM pe meleagurile mioritice...
pur si simplu nu are cum... ca doar in Moldova suntem :x
 
Daca te gandesti insa ca niciodata nu se stie, poti lua problema si altfel...Moldova va revenii de drept Romaniei si intr-o asa tara mare e imposibil sa nu vina... :crazy:
 
Mai baietz' eu va spun, da' n-ar trebui s-va spun...
Mar'lin Manson deamu-i in Chishnau sh' pi 14 februarie a-s-canti pintru noi in Piata Marii Adunari Nationali. Contzertu a-s-s chemi "Mar'lin Manson za PCRM". Da deamu' stam sh-ni gandim pi shini s-luam in dischideri?... Cred ca Adrian Ursu sh-Vitali Dani ar shi numa' ghini, shi zashitz'?...
Sh-dac'ar sa vree, a-aista Riki Ardezianu.
 
Marilyn Manson sucks!!! Is a kind of motherfuckin psycho with social problems. Kill him !!!

joke :) but I really dont like satanists.
Here in Sweden we have a lot of these muthafuckers.
 
am primit o pasylka din romania: 30 de discuri ci vidoclipuri.... shi vre-o 3 ys cu MM... shi sa spun, maladetz ciuvacku... acolo erau cateva interviuri cu el - n-am shi dzyshi, jios palaria! shy xtati l-am vazut acolo yn sfarshit fara machiaj... a propos, shini-mi spune shi s-o yntamplat yn Columbia... ceva legat de MM, ca el acolo se atmazuie, ca din cauza lui nishte copkii o murit sau asha sheava....
 
ascult The Last day on Earth de 20 de minute shi ma tarai pe jos, shi pe prag shi pe covor shi pe pereteeeeeeeeeeeeeee!
 
[K] iaka tu fashi curat tare fine
nu vrei sa vii shi la mine sa te tyryi oleak?
nu da MM rupe asta 4 real
 
AllEyezOnMe said:
Marilyn Manson sucks!!! Is a kind of motherfuckin psycho with social problems. Kill him !!!

joke :) but I really dont like satanists.
Here in Sweden we have a lot of these muthafuckers.

Shut your mouth...leave us alone :tu_mori: ...f.u.ck off
 
[K said:
]am primit o pasylka din romania: 30 de discuri ci vidoclipuri.... shi vre-o 3 ys cu MM... shi sa spun, maladetz ciuvacku... acolo erau cateva interviuri cu el - n-am shi dzyshi, jios palaria! shy xtati l-am vazut acolo yn [cenzurat] fara machiaj... a propos, shini-mi spune shi s-o yntamplat yn Columbia... ceva legat de MM, ca el acolo se atmazuie, ca din cauza lui nishte copkii o murit sau asha sheava....

sy kreshti mari shi ferishit :p
MM za best,asta tatz shtiu :D
& fuck the rest
 
[K said:
]... a propos, shini-mi spune shi s-o yntamplat yn Columbia... ceva legat de MM, ca el acolo se atmazuie, ca din cauza lui nishte copkii o murit sau asha sheava....
priveshte Bowling for Columbine, unul din documentarele lui Moore. M., interviul este de circa 5 min, dar merita sa auzi raspunsul lui Manson la intrebarile lui Moore.
 
Back
Top