Melania

Status
Not open for further replies.
Zopp.......bre....nu tu mie imi spunea-i ca daca vei deveni moderator...vei sterge tot spam-ul de pe forumul tau?
Pai, iubita noastra moderatoare Melania....face acelasi lucru....asa ca nu cred ca trebuie sa-i porti pica.....
Si nu uita......totul este o joaca.....
 
cool...aici nu e vorba de loc de spam... 8)
de cand mel a devenit moderatoare....nu mai scrie ca un user si ca o mare karaleva....si mie asta nu-mi place :-?
 
cand dai in google la images search: Melania...asta e printre primele:
6.jpg


p.s. mel numai nu dzi ca shi asta'i kotzohirla 8)
 
Melania said:
.....mai zopi...ian scoateo pe Madam de aici...ca intra unu mai buimacit la cap si a crede cas eu asta.....da eu dar is fata frumoasa, nu ca cotzohirla asta!!!!
daca aceasta este cotoharla.....atunci toate fetele pe care le-am vazut pana acuma sunt fffff.......urate....
 
Aaaaa......pai....asta deja nu mai este asa de frumoasa....deci ii dau dreptate luMelania...
melania este de 100 ori mai frumoasa...decat asta de pe poza....
 
ea e imbracata in stil gothic si mor dupa asa ceva...poate si de aia mi se pare mai frumoasa :lol:
iar spamuim...iaca amus apare frumoasa noastra terorisa si'a sterge tot ce'am scris aici :hehei:
 
Daca nu yi ai deja sufletul , pentru care atzi semnat un pact devenit celebru , inseamna ca nu esti Diavolul ci doar un impostor . :ciupos:
 
!!!.........

Vreau in primul rind sa te felicit pe tine Melania, si iti doresc din suflet, si iti spun ca esti o fata cu suflet bun. si vei face lucruri normale. SUCCES
am dorinta sa fac multi prieteni, daca cineva doreste sa faca prietenie atunci scrieti pe adress eden_231@hotmail.com
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top