mIRC ---Hobby sau boala ?


lume lume cred ca aveti nevoie de un alt mirc :crazy: :crazy:
cind il gasiti mil spuneti si mie , :o cacio de asta la sigur ca mam lecuit :lol:
 
coolgreetings said:
Nu mai este chiar asa unele lucruri sunt trecatoare iar altele nu!
Mirc faca parte din cele care trec foarte repede :)




cool....... eu nustiu
eu nas zice cas trecatoare eu de ex stau pe mIRC deja de vrio 5 ani
ei calr ca eu deja am autoritate acolo
dar eu as zice ca mircul este un fel de hobby unde poti sa faci cunostinta cu foarte multe persoane
 
mircu...e un drog...daca ai intrat in azart e capetz!!! :wtf: :wtf:
slava domnului ca am scapat de aceasta belea...vreo 3 ani in urma...!!!!
zic ca e o pierdere de timp acest MIRC...shi de bani!!!!!
:roll:
 
hehe :) mai inainte shi eu eram bolnav , numa ca amu` irc`u so facut kumarnoi mai ales #moldova , unde vezi numa joins shi quits :)
daka n`a sa baneze tata romania shinka vro 15 - 20 de .domain ap a sa shie zvizdetzu :)

kstati Doomie acolo spunea ca a 2 faza yi kynd yn lok sa te ryzi yn viatza spui lol :) am vazut simptomele estea la un om , SILVERON , kynd yntra yn casa yi zicea lu` maica`sa RE , shi tat timpu` kynd se hlizea zishea llooll :)

he la mine yi ca la Mel , am yntilnit shi eu pe irc o persoana pentru care mi`o marcat shel mai tare viatza :)
 
iaqa eu di mIRC nu ma pot dizlipi ! tat liceu meu sta akolo =) mai diparti, akolo am kunoskut ninunea cu cari sint amu sh is tari fericeonii =) da ladna, s poati de dizlipit cumva, da iaqa eu nu am gasit leacu ..
mirc4ever =)
 
Mdam.. Defapt nu e mirc da e irc ;) mirc(prima versiune in 1995) e clientu.. Si mai sunt o sumedenie de clienti.. Si Irc(prima versiune in 1988) e protocolul..
Parerea mea este ca irc-ul intradevar este o boala si care iti maninca foarte mult timpul.. La mine de ex. daca e aprins mirc-ul apu e nu pot face altceva de cit sa deschid fereastra si sa dau de pe un canal pe altu ;) Cred dintr-o parte e foarte ciudat..
Acum ca sa fac altceva tre sa-l sting.. Il las numai pe noapte sa baneze virusii..
dpm -> dupa parerea mea stind mult pe irc nu capeti "autoritate".. Mai mult experientza cred eo(ajuti alti useri).. Si daca ai intrat acolo fara un scop stabilit e 100% pierdere de timp..
Da despre #Moldova e laja acolo.. Fara boti calumea cine stie ce se poate intimpla in viitor.. Ex. apare un nou virusneak si viruseaza pe toti ;)
 
eu deam ys ashe de zaebeet de irc`u ista , da tat timpu` shede conectat , mai ciripesc din kynd yn kynd kyte vro 2 kuvinte pe moldova:)
 
sabaka :) ytz dau nishte indicii :roll:
ma materesk tat timpu` :lol:
eram papasha tau , pyn m`am despartzit de sabrinutz :)
kred ka`i clar , shi nu ciripi nicku` meu :wink: :lol:
 
mircul...ce pot sa spun a fost ceva interesant.....la inceput e ca un drog apoi scapi...cea mai buna solutie e lasarea mircului pe 5 zile, mai iesi in oras si apoi uiti de el. in orice caz daca la inceput pare tentant....pai repede te saturi. nu e serios, doar minciuni, desi acolo mai intalnesti si dragostea.........fiecare cu parerea sa :D
 
da.........sunt cazuri cind poti s-o intilnesti,dar mai sunt cazuri cind te sperii cind il vezi :o da ca atare la inceput e o boala-asta pina ce te saturi s-ap pe urma intri cind n-ai ce face(asta nu e cazul meu-dar la general asa-i)
 
oi.......
in viata mea nu mai stau pe mirc....
dupa o dezamagire..totala...m-am intalnit cu unul..si m-am speriat...dupa ce am vb mult timp........oi..mi-i strashnic sa ma gandesc.....
mircul ii prostie.....
 
Back
Top