Moldova - Ungaria 3:0

Smile

Just smile...
URA!!! URA!!! URA!!! Moldova a invins acasa Ungaria cu scorul de 3-0!!! NOUL ANTRENOR FACE TREABA FOARTE BUNA!!! RESPEKT!!!
 
Daca am fi jucat asa inca de la inceputul campaniei de calificare... eram deja calificati la EURO, dar asa... Oricum sunt fericit!!!
 
Mai baieti nu va mai bucurati asa de tare ca stricati relatiile excelente pe care le are RM cu Ungaria. Felicitari pentru rezultat.
 
nu a baut gay, daor tu nu cunosti niste aspecte mai fine si nu surprinzi ironiile... prea mult stat pe offtopic dauneaza sanatatii.
 
Felicitari Moldovei pentru victoria in fata Ungariei. Neasteptat rezultat, dar macar atata bucurie sa avem dupa prostia romaneasca de la Sofia. Cu ocazia asta, tin sa imi exprim dezgustul fata de miserupismul afisat de ai nostri in meciul cu Bulgaria. "Meci fara miza" - atat au inteles fotbalistii nostri care se vad deja jucand la EURO; atat au inteles si unii comentatori imbecili (Vlad Enachescu). Ce nu au putut pricepe respectivii este ca nu ai dreptul sa tratezi un meci al nationalei Romaniei ca fiind "fara miza", mai ales atunci cand joci cu un adversar cu nume.

Nu cred ca ma mai uit la meciurile nationalei.
 
adrenalina;204164 said:
nu a baut gay, daor tu nu cunosti niste aspecte mai fine si nu surprinzi ironiile... prea mult stat pe offtopic dauneaza sanatatii.


crede-ma fumatul dauneaza mult mai mult atat fumatorului cat si celor din jur, decat offtopicu meu

;)
 
s-a dezlantuit Antimatter... poate incerci sa vezi despre ce ii vorba si dupa aia sa iti dai cu parerea. ar ajuta, sincer.
 
Gazul ilariant nu se bea, ci se inhaleaza... :rolleyes:
Oricum ai grija... inhalarea prelungita este mortala... :)

PS: Bravo nationalei noastre! In sfarsit joaca si ai nostri mai bine! :)
 
Ruxanda;204232 said:
Gazul ilariant nu se bea, ci se inhaleaza... :rolleyes:
Oricum ai grija... inhalarea prelungita este mortala... :)

PS: Bravo nationalei noastre! In sfarsit joaca si ai nostri mai bine! :)

Multumesc, stiam . Intamplarea face ca sa fi absolvit cursul referitor la gazele de lupta cu brio. Pacat ca mi-ai stricat distractia. Abia asteptam raspunsul de la faptuitor.
 
da' ce goluri au marcat ...imi place stilu' nostru...batem gol din orice pozitie, scapam gol in ultimele 5 minute, la interviuri spunem 3 cuvinte balbaite(da,nu,speram) + am ajuns pe un impresionant 53 in clasamentu FIFA....O_O....OMFG in august eram pe locu 106, deci in ianuarie o sa fim pe locu 10 :p
 
Back
Top