MoldovaCC Banner crack

Nicusor

New Member
Ceva idei, propuneri??

Nu e frumos ca userii sa primeasca atita reclama:)))


Homo Interneticus


<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: Nicusor pe 2001-06-17 05:56 ]</font>
 
hm, crack se poate de facut.. TEORETIC :smile:
da practic cred ca nu tare o sa te ajute... sau poate sa faci un MCC Banner fara bug-uri? (cum are aista?)

eu tot un timp ma gindeam... da iti tre sa afli pe 1) ce port se conecteaza si 2) ce date transmite... cam asta e... (pontu ca daca nu incarci banerele apoi nu-i nika rau, ca ei contoleaza daca tu proga ai incarcat, da nu banerele)
 
Nu cred ca e vorba de bannere, cit despre Felul cum lucreaza, shi despre cite resurse crapa... :smile:
 
hmmm....Access Bar`u dela Moldova CC ii cam ashelashi ViewBar (Spedia, si do h#ia alte contore)... Si luind in cosideratie ca net.ru`u ii plin de removere pentru absolut toate ViewBaru`rile, de shi nu de le inshercat pe MCC A Bar...
...... asta ca idee....... daca vreti inshercati, ca nia nii lene...
 
he-he-he

voi credeti ca bravii nostrii hackeri/crackeri stau cu miinile in sin? no way, demult este crack p/u MCCbar care si lucreaza :smile:)
 
si in plus e destul de simplu de ascuns mccbar-ul... o leaca de research shi...o nika toata!

P.S. jos comunistii
 
aga ...hackerii/crackerii noshtri ...am azuit de dinshii ...asheia care se ascund in codri orheiului si vzlamesc MCC bar`u :smile:))
...da daca serios stiu ca este asa sheva...si mai stiu ca MCC`u fashe destul de des cite`un update la bar ..asa ca crcak`u shela respectiv trebu destul de des de update`uit....
iaca asa....
..da vseo-taki ni-ar shi interesant sa ma uit la Bar`u ista crack`uit ...daca ai nishte info in plus ... msg me :smile:
 
Off tema bolnava-nia ini tre sa apes o knopka tre so dau in măsa intr-o parte ka sa apes :nui_frumos:

<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: 3D pe 20-03-2002 19:15 ]</font>
 
Back
Top