Neatza!!!

Umbreon;207654 said:
S-au descleiat degetele de nu poti scrie "Dimineata" pina la capat ori pur si simplu nu esti in forma si ai uitat iar cum se scrie ?
ico_biggrin.gif

frizi...eu cred ca e o prescurtare de la "dimineatza"...care se citeste "Di" :D

Neatza lume! mai e cineva viu pe forumul asta?...sau doar eu am iesit din barlog?:)))

e soare afaraaaaa!!!! trezirea!
 
Buna!

E o asha zi frumooooaaasaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!

Spor in toate shi iak asha si va gadil si va mananc si va miros si ah... asha-i frumos afaraaaaaaaaaa!! si miroase a primavara si 'zapada s-a topit'.

m-ash plimba cu bicicleta. nu incap in piele de fericire. sa aveti o zi buna si intelegatoare.

_victor_, buna dimineata/ziua si tie!! bine ai revenit.
 
M-am simtit vizat pentru ca de mult nu am scris pe forum, cu ploile astea este mult de prasit, dupa fiecare ploaie ... :D
 
Adrenalina, chear merci ... esti o dulceatsa (de mere padurete) ..... :D

norocul meu ca am finisat serviciul, o sa mai am ceva timp sa enervez niste copkilashi paci prin mahala.
 
Antimatter;216421 said:
buna dimineata!

sa mai rarit si ceata...

Antimatter..ieri am vazut din pozele tale, o parte cu Satul Moldovenesc..qui ai facut acolo? civa legat cu leadership, conflictu` transnistrian sau la odihna?
 
corneli4ik;216435 said:
Antimatter..ieri am vazut din pozele tale, o parte cu Satul Moldovenesc..qui ai facut acolo? civa legat cu leadership, conflictu` transnistrian sau la odihna?

karparatiff
 
Back
Top