Nervii, cum sa fii linistit, cum sa nu turbi de furie ?

am impresia ca FA are ceva, undeva. si asta il maninca tare de tot. cmon, man! nu esti tu chiar persoana care ar trezi natiunea asta din semisomnul ei letargic. so, cool down! si nu te mai lua de oameni, ca ai aveai tu dreptate dar in alta viata...
in plus, toata vorbaraia asta a ta "pute" a vorbe goale de careva agitator de partid/partidutz
 
TRiX said:
am impresia ca FA are ceva, undeva. si asta il maninca tare de tot. cmon, man! nu esti tu chiar persoana care ar trezi natiunea asta din semisomnul ei letargic. so, cool down! si nu te mai lua de oameni, ca ai aveai tu dreptate dar in alta viata...
in plus, toata vorbaraia asta a ta "pute" a vorbe goale de careva agitator de partid/partidutz

O singura intrebare: care partid?
 
are veo importanta?
(..ceva de factura nationalist-nomenclaturista :), chiar daca sunt si eu mai mult sau mai putin nationalist...)
 
TRiX said:
are veo importanta?
(..ceva de factura nationalist-nomenclaturista :), chiar daca sunt si eu mai mult sau mai putin nationalist...)

Pai parca in Moldova nomenklaturistii sunt rusopupincuristi nu nationalisti.
 
Parca vad ca se va compune o noua "poveste" cu Filip Antonio! :o Felicitari, dear Fat Frumos, ca eshti in centrul atentziei, mereu!
 
lia said:
Parca vad ca se va compune o noua "poveste" cu Filip Antonio! :o Felicitari, dear Fat Frumos, ca eshti in centrul atentziei, mereu!

Ce sa fac, daca starnesc atata animozitate printre odraslele de nomenklaturisti...
 
Filip Antonio said:
lia said:
Eram sarcastica... shi eu.

Cu pui si puicutele de nomenklaturisti nu e de gluma...

Ce frumos le zici! Comparam cu ce tzi-au zis ei tzie... :zzz: Adevarul e ca mesajele tale sunt partzial de neintzeles pentru unii din ei. Shi s-ar putea sa le sune jignitor pana shi astfel de mesaje, absolut nevinovate...
 
mama draga, da' ce va place sa va calcatzi in picioare... :croc: stau, ma uit si constat ca atzi descoperit replici dintre cele mai ingenioase... :blah: va calcatzi unii pe altzii crezand cu tarie ca suntetzi superiori... Mama, ce spectacol poate oferi un forum ca moldova.net... :clap: Pacat de creierii si nervii voshtri, pentru ca ii stoarcetzi pentru cauze neconstructive... :plictisi:
 
Back
Top