Niciodata

nici eu ... numai pitbull-ii i-asi bate, da ma cam tem :)

niciodata n-am avut coafura in forma de creasta ... cum are cineva acum :D
 
nici eu nu am avut coafura in forma de creasta....cum are cineva acum :D, nu cred sa-mi shada bine :))))

Nociodata nu mi-a placut sa fiu obligata sa fac ceva ce nu-mi place.
 
beat the bastards beat 'em now! exista unitati la care te uiti crucis daca sunt amabili, ei asa neam deprins cu neghiobia asta a lor.

niciodata nam mincat inghetata ca sami fie rau
 
nici eu =)

niciodata nu mi'a reusit sa bat recordu de 16 inghetate consumate pe zi =) nu incape -))
 
sa fac injectzii?... uuu.. never-never-never!!!!!!!! sunt sensibila la vederea concomitenta a pielii shi a seringei... brrr! nu mi-a leshina!

niciodata n-am putut sa ma dau cu rolele. Nu-mi tzin echilibrul shi gata!
 
am incercat...dar tot nu pot....am mers de citeva ori la icebravo si mia reusit cu patinele...si e tare fine cind mergi cu gasca si mai multi nu stiu sa mearga, e tare fine si vesel....
in schimb pot merge pe skateboard....cind eram mai mic coatele si genunchii erau mereu roase

niciodata nam facut s e x in munti
 
am avut si cred ca mai am de la tutun verde...cind eram mai mic mergeam la tara si puneam frunzele de tutun proaspat pe sfoara, la uscat, si dupa aia asa o mincarime uuh

niciodata nam lucrat ca observator la alegeri
 
nici eu nam vazut, dar am auzit ca e ceva f deosebit...sa vezi pe viu cel mai mare mamifer de pe terra
calugaritsa ia-te in mini, nui chiar asa de rau!
niciodata nam mincat stridii crude
 
nicipodata nu am crezut sa ma afecteze asa
el merita
el merita locul 1
dar poporul nu merita asa primar ca el
pt ca e cel mai bun
pt cum a lucrat
si pt cum a reactionat la rezultate
este cel mai bun
chiar daca nu mai vreau sa lupt pt viitorul nostru
sa stiti ca e cel mai bun
 
Back
Top