Nivelul baschetului moldovean

GYN_Tonic

New Member
Oameni buni,
Cand ati iesit ultima data in ograda sa jucati un baschet? Nu credeti ca compu' va strica placerea de a mai juca vre-un joc?
Am in vedere cand stati si jucati FIFA 2000 sau alt tip de simulator... nu va inerveaza???
 
Mda... cred ca ai dreptate... eu chiar demult nu am mai jucat basket sau alte jocuri de genul footballului afara... shi ai dreptate internetul mie imi ia foarte mult timp... numai la el shi ma gandesc... pentru mine jocurile afara sunt in trecut... internetul este mai important :smile:
 
Cand ati vazut ultima data un meci adevarat de bashet? In aer liber!!!
Lumea nu se mai intereseaza mai mult de nimic cei bun sau ce duce la bun!!!
 
Eu de ex. nu prea am vazut in genere basket in aer liber deshi inainte stiu ca multi jucau afara prin curte... acuma stiu ca nu se mai joaca ca inaite...sa schimbat lumea
Majoritatea timpului il petreeam in casa ...shi priveam televizorul... :smile:
 
Asta se numeste un mod de viata nesanatos!!!
Ar fi bine sa incepi sa te gandesti la sanatatea ta. Acum posibil sa n-ai probleme insa ele vor aparea cu timpul!
 
Las ca ma ocup eu de sanatatea mea... doar nu stau toata ziua in casa...
In genere sa-ti spun drept eu de doua ori pe saptamana joc basket... uneori mai mult, alteori mai putin
 
hehehehehehehhehhehehehhe oameeeeni!
vad ca aici la topicu' asta se cam face una bucata dialog intre sandu si vladimir! :) da lasa ca ma bag si eu in hora si sa vedeti ce va stric io topicu'! :)
de baschet ce sa zic, mai bine tac sau chiar daca zic ceva ma bat repede peste gura! baschet + moldova = paralelism! hahahaha ...ce gluma buna! :)
io la bucuresti mai fac baschet si vreu sa zic ca acolo parca mingea sare mai bine ca acilea!
Viva Tricolor!
 
citeam intr-un ziar, daca nu ma gresesc in timpul desre cei mai cai mai din Republica Moldova, si era pomenit si despre cel mai inalt barbat, unul de prin parlamen cu bodiguarzii lui, dar a fost laudat si un baschetbolist de al nostr pe care americanii l-au poreclit Big Chita
 
Back
Top