Nu ne place sa...

sa stii ca cum cauti tu prietena si daca numesti public o domnisoara pe care no cunosti Kurva, putine sanse sa se traga padrujili la tine ca la miere
 
ok
lasa nu mai regreta atita ca poate sati stee rau, lasa nu mam suparat, dar poti so iei ca un sfat: fetelor nu le prea place duritatea, vulgaritatea shi chestii d'astea, poate te ajuta cu ceva :wink: :wink:
in rest, friends in continuare???????????????
 
stiam eu ca esti baiat simpatik, cu mai putina experienta, dar nui nimic se invatsa. daca as fi cu vreo 5 ani mai putin precis ma indragosteam de tine, dulceata :oops: :wink:
 
Mda...bai animal...da ce atata iti ceri scuze...o data si gata... si de ce ma rog sa roshesti? Mda....
Ally...o fost doar o descifrare la un text de mai sus..., dupa cum spunea-i tu mai sus asa si reiesea ca este....bla-bla-bla....
 
si cind so linisti apele o vinit cool si o bagat coada (spus la figurat, no lua in nume de rau)
tu in loc sal inveti pe animal sa fie politicos, eh cu cit cres baietii, cu atit mai 'rai' se fac.. :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Da nie sinccer sa-ti spun imi place fetele rele asa ca ..... :hehei: poate te faci si tu rea?

De rau nu o i-au...
Sa-l invet de bine? Nu sunt eu tipul cela de baiat care sa-i invete pe cei mai mici lucruri frumoase :hehei. Sunt prea pervers pentru aceasta :hehei:
 
vagabond de meserie
locu'ntii la perversiuni
locu'ntii si la betie
te regasesti cumva ?????????
mic pervers ce esti :lol: :lol: :lol:
eu sa ma fac rea? mhhhhhhhhhh de mult sunt rea, si rea dea binelea da nui pe asta, totul e spre bine :lol: :lol:
 
Mdaaaa, voi ati facut scandal mare aici :lol: ally tu crezi ca e corect ce scrii tu aici adica iti dezvalui toata relatia ta? Arata-i prietenului tau asta sa vedem ce va spune. Ai spus cati-o spus lapsa si bla bla bla da tu de ce inghiti asa ceva si ce chiar esti atit de desperata incit mai bine cu el decit singura? :cry:
P.S Citi ani ai?
P.P.S vad ca ti-ai schimbat signature :lol:
 
a, si inca si disperata mai sunt

lume::::::::::::::::: veniti aici si scrieti toate caliatile pe care mi le atribuiti!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nuti place semnatura mea?
daca tio venit in cap ceva legat de unul din mesajele mele anterioare.........pacat, iam citat pe mafioti doar
 
nu nu am spus ca esti deperata am intrebat daca nu-ti place de el ce nu-ti poti gasi unul altul care sa te intereseze cu adevarat :lol: In legatura cu semnatura n-am zis nimic de rau mi-a placut
 
cu vreo 10 mesaje in urma eu am facut o afirmatie si am vazut ca foarte multi au inceput sa dezvolte, d;aia sa ajuns in asa situatie
da tie letUS ce nuti place??
 
mi-e nu mi-se pare corect ca vorbest asa despre prietenul tau in public, si sint sigur fara stirea lui ( asta este parerea mea :roll: ).

P.S Citi ani ai?
 
Back
Top