Nu ne place sa...

Oameni buni , mie nu-mi place cind cineva ma inerveaza si daca ii spun frumos sa inceteze, nu inceteaza numai daca strig pe ei. Asta viata?
 
nu-ni place sa se baje cineva in problemele mele....
nu-ni place sa fiu singura
nu-ni place sa ma despart de cineva drag...
 
tak... pyn am 4itit 29 de pagini... :))))
nii tare nuni plak insektele :)
sh as Valerika nuni place kynd shineva se baga yn treburile shi problemele mele :)
sh nuni plashe kyni nii lene ...
de ex amu k azi trebu sa plek la o dneara sh nam kumparat ynk kadow... :(
 
mie nu-mi place cind cineva se scoate ca el e cineva dar cineva nu e cineva,nu-mi plac oamenii cu nasul pe sus,alintatsi shi rasfatsatsi :x :x :x
 
nu-mi place sa vad cum fetele se umilesc in fata baietilor :lol:
nu-mi place sa am prin preajma oameni cu dubla personalitate.......si care par prieteni dar te f*t pe la spate.
 
mie tot nu-mi place cind se uita cineva la mine... :tu_mori:

mai ales in chisinaul ista toti porkofonii, goperii/gopnicii astia cu mutre de puskariasi, alkoolici, lysye, pui de tyrfe moscale... cind eram mititel ma temeam de ei, acuma pur si simplu daca vad cum vreo mutra de asta de goper se uita inspre mine apoi imi vine mie sa scot pistoletu si sa-i zbor creierii pe asfalt...
caroce mie nu-mi place cind se uita la mine, dar amu nu-s mititel cum eram prin clasa a 6-a---a 8-a sa ma tem, amu ma uit eu rau la dinsii si ini vine sa le tai gitu... daca incearca sa se bage-n seama le zbor creierii :D
o sa se numeasca auto-aparare !
:D
 
dsa

In anul 2003 la nul nou m-am ciocnit cu niste tsigani afurisitsii de ei mau inconjurat shi hai mani mani,care de mai care unul shia scos cutsitul shi se mahaie s-a apropiat de mine un cunoscut c-am are probleme cu capul shi am inceput sa ne clarificam ce si cum sa nu venit la timp mentura precis ca se termina cu omor :D :-? poate noi muream dar poate ei cine shtie :D :D data viitoare voi incerca :lol: :lol:
 
Back
Top