Numarul 1

NiTROUS

New Member
Primul la inot...primul la invatatura...este oare asa de important in viata, sa fii primul ?
Unii, daca nu sunt primii la ceva, pot chiar si sa se sinucida. Pentru altii numarul 1 este doar o cifra... Ce credeti despre asta ? Ce inseamna pentru voi, aceasta cifra, 1 ?
 
NiTROUS said:
Primul la inot...primul la invatatura...este oare asa de important in viata, sa fii primul ?
Unii, daca nu sunt primii la ceva, pot chiar si sa se sinucida. Pentru altii numarul 1 este doar o cifra... Ce credeti despre asta ? Ce inseamna pentru voi, aceasta cifra, 1 ?
pentru mine mesajele lui NiTROUS inseamna antipatie acuta.
declar solemn in fata natiunii ca de azi inainte le voi sari cu vederea.
au umplut forumul copiii astia, se harjonesc pe-aci, si-au gasit loc bun de toloaca.
 
Alexandru said:
pentru mine mesajele lui NiTROUS inseamna antipatie acuta.
declar solemn in fata natiunii ca de azi inainte le voi sari cu vederea.
au umplut forumul copiii astia, se harjonesc pe-aci, si-au gasit loc bun de toloaca.
Mai Alex, eu nu inteleg, de ce daca ai mai multi ani ca mine (apropo, cati ai ?)... poti sa-mi inchizi gura ! Eu am dreptul sa-mi exprim liber parerile, ai inteles ? Tu nu esti admin, nici moderator... atunci taci, si daca nu vreai, nu citi mesajele mele... :-? Daca nu-ti place ceva, ma rog...
 
zorzonel said:
important in viata asta sa fii tu insuti
Nu sunt de acord cu tine. Tu stii ce se intampla atunci cand esti primul in ceva ? ...bani, autoritate...mai in scurt esti boier ! :ciupos:
 
Ce, trebuie sa fii in rand cu totii... ce, nu trebuie sa te deosebesti de altcineva ? Eu vreau sa spun ca, unul sapa mai bine, altul stie programarea... Nu pot fi toti la fel !
 
fiecare om este deosebit in felul sau, iar sa fii numarul unu inseamna sa fii mindru si cu nasul pe sus
 
nu o sa fie nicodata doar o cifra..
pt ka totzi shtiu ka de mici kopii au fost yndemnatzi sa fie stapynii acestei cifre..
pakat..
 
NiTROUS said:
zorzonel said:
important in viata asta sa fii tu insuti
Nu sunt de acord cu tine. Tu stii ce se intampla atunci cand esti primul in ceva ? ...bani, autoritate...mai in scurt esti boier ! :ciupos:
te gresesti amarnic banul azi il ai mine nu autoritate o ai mine iarasi nu fii om daca vrei sa obtii toate acestea dar daca tu te conduci dupa bani si autoritate ..pina la urma ve ramine cu o ..........intelegi tu cu ce
 
Back
Top