O propunere p\u Metalishti...

DEEPY

New Member
Iaca eu vreu sa fac o propunere p\u cei care asculta death, black, trash, nu, :zzz: ... , grindcore, nu .... mai pe scurt care asculta muzica care parintsii spun cai dibilizm (ei nu au dreptate!) sa facem un forum MOLDOJINESK, numai p\u mizica asta... :) ce spunets... :wtf:
 
forumu mentionat nu are sanse la viata. din cauza ca valurile estea-s trecatoare. eu spre exemplu am inceput de la Nirvana ('91-'92) si nu recunosteam alta muzica! prin '95 am trecut la 100% metallica.
in 2000 ascultam numa blatneac. amu cu placere ii ascult pe Ion si Doina Aldeateodorovici!
asa ca tu te vei kinui sa faci forumu ista ca el sa fie coolinyi...da peste o bucata de timp iti va trece tot azartu.
believe me, u're not the only one!
 
idee ai buna, chiar daca el o sa'si skimbe preferintele, muzicale oameni care asculta asa ceva..o sa tot apara si forumu o sa existe...

asa ca eu's deacord si daca sheva trebu, poate pot ajiuta
 
Eu shtiu ca ideea este buna, dar este o problema... cine o sa faca site-ul (pot sa-l fac eu dar nu garantes un web design foarte reushit) shi daca are sa intre cineva acolo, tre de facut reclama!
 
Ash avea shi eu o propunere p/u totzi Metalishtii!!!.....nu atzi dori sa va luazti totzi de manutza shi sa va ducetzi la Metalalom :lol: ...poate facetzi shi voi nishte bani,da ii impartzim 50/50 ca eu va-m dat ideea!!! :wink:
pentru fanii pop-KORN 8) ...sunte-ti ashteptatzi la sectia Aliumini :ciupos:
 
heh, dar iaca noi chiar ne ocupam cu metalul, shi vrem sa facem un forum de vinzare la kg. Va deranjeaza faptul acesta????
 
bya, iaca eu nu vkuresc stilurile estea de metal.....black, death, grind core, armatura, orvento metal, ugolnik....
 
[K said:
]bya, iaca eu nu vkuresc stilurile estea de metal.....black, death, grind core, armatura, orvento metal, ugolnik....

sa ti ajiutam ? :D te legam si'ti punem playeru'n ureke si punem shel mai jestokii metal care gasim si asculti astas vreo 10 ore, dupa asta o sa'ti punem niste Metal , mai soft si mai misto, sa vezi cum o sa te rupa :crazy:
 
Voi demonstra etapele prin smile-uri:
1. Cum este el acum - :contempl:
2. Cum va fi cind va asculta 10 ore de "Abosranie Bogom" - :crazy:
3. Cum va fi dupa ce a ascultat 10 ore de Metal shi Grind - :hahaha:
4. Cum va fi dupa un timp mai indelungat in care a ascultat mult-muuult metal shi grindcore - :rock_liv: :rocknrol: :taram: :lick: :clap: :rock_liv:
 
bay zopi, iaca ni-o placut ajattara atunshi la fotbal....
a propos, eu nu-s mazahist asha ca nu tre legat shy playeru yn ureche! :lol:
 
DEEPY mersi mult pentru broshura asta cu smile'uri mi'a placut foarte mult... m'ai facut chiar sa zimbesc...
 
Back
Top