O-Zone

Status
Not open for further replies.
Si ce-are daca ii de bani gata ??? .... De aia e asa destept , pentru ca si-au permis parintzii sa-l educe ! :ciupos:

Cea mai faina melodie a lor e tocmai cea mai nedifuzata : " Limba Noastra " !!!
 
Era pe VIVA , scumpo . Merci , ca ai scos-o la lumina ! Era visul meu secret de exchibitzionist . :-?
 
am sa va las shi eu ceva info....
Dan Balan e mai mic decit mine cu o zi,....in plus e fregventul pacient a lui frate-meu..
nota: frate-meu e ginecolog....
:wink:
p.s. nu shtiu care dracu din ei are voce de homo.....
 
Raspunsul corect era : " Iarta-ma dragule , amush shterg postarea desconspiratoare ! " :D , .... dar o sa inghit shi ironia asta pe care mi-ai servit-o in loc ....

Hai , mai bine vorbim de O-zoni .... Tzi se par mai celebri ca zdubii ? Mie doar pentru Romania , da .
 
Luci , ce ne spui ? Ca cineva din formatzie e de fapt femeie . :D :D :

Ma gindeam eu , dar il banuisem tot timpul pe P.I.C.A.S.S.O , nicidecum pe Dan . :-? :D
 
Mel...nu ratezi nici o ocazie de a te lua de Codrin, nu ?
Am vrut si eu sa votez...dar nu stiu care cum sunt...in afara de ala cu sms-ul...care e Balan al tau ? :crazy:

ps : versuri ca ale lor cantam eu la gradinitza... :hahaha:
 
Frumos la ei e doar clipul cel cu grafica buna, dar asa cinta de felul.
Vine ratza de la balta
Cu codita ridicata...

Eu cind aud de.... ti-am dat un beep, ..nu spui nimic, sint haiduc ... - ma oftic.
Romanilor astora chiar asa de mult le place vorba a prost, invyrteala fara sens?!!
Si devierea vocii in piese nu prezinta o valoare, e un fel de lea, lea, lea.

O-zone, la inceputuri cind era Dan cu Ion, aveau piese mai frumusele.
 
Eu una pot sa va spun, cand am fost la o disco din Constanta, se parea ca toti sunt deja amortzitzi de oboseala, numai cum a rasunat cantecu lor cu 'sms', s-au inviorat totzi shi discoteca a luat amploare! :crazy:

Mirabela, mie imi pare ca tu eshti obsedata de Mel... :roll:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top