Oameni,ce faceti voi cand vi-i trist?

poti sa fumezi niste ganji, da daca nu esti narcosha, pai tare mai ajuta sa te-nbeti ca porcu ca nici sa nu tii minte cum te kiama, si principalu sa nu fii acasa da undeva in bar, ca sa te faci de rusine , ca sa te ia mentura sau sa te bata cineva si sa ajungi la spital etc etc
Dupa asta vei pretui viata si timpul mai tare si totul va fi ok, si gruzu va fi fugarit inca pe mult timp!
 
Mai nou am descoperit o alta metoda de a-ti reveni cand tii greu...te gandesti la cei ce te iubesc...si gata...toate grijile dispar in ceata :crazy:
 
2zopiryon: daca ar exista atunci nar fi gruzno:( da daca esti singur si nici nai cu cine sa tenbeti apoi astai trist de tot!
 
pai stai....poate tu acum nu ai pe nimeni...nu'ti fa griji, este ceva temporar...tre doar sa deskizi okii mai tare...sa vezi cum apare cineva :wink:
cat despre lipsa persoanelor cu care sa pote bea...sa stii ca sabutlylnishi gasesti cati vrei :lol:
 
iaka, eu am asa o intrebare, daca baietii/barbatii plang cand le este trist/ greu pe suflet....
de fete stiu ca o fac shi e un fel de a te descarca relativ bun.... dar iaka n-am azit de baieti cares-ar descartca in asa fel...a??? :wtf:
 
parca nam intalnit asa ceva la barbati! ma rog.. sunt si exceptii, care de aia si sunt, pentru a confirma regula :lol: vezi ca tema e "gruzu" si nu faptul ca iti este greu pe suflet, cu toate ca seamana un pic, dar totusi sunt lucruri diferite :o
 
Back
Top