Ombladon-CONDOLEANTE

OMBLADON

Berea "CAVOU" - rece ca MORTU'
in general albumul e destul de reusit, multe colaborari si un sunet destul de matur... mie imi place.
 
nu dar am ascultat irefutabil mai ieri shi kiar de nu-mi placeau pe vremu pare ca fac kestii bune..
 
Fratilor Respekt ca ascultatzi Parazitii!!...dar mai observ ca sunte-ti cam in urma cu evenimentele ,eu albumul al am de cam 1/2 de an,si am mai deschis un topic pe hop'sasha ce tzine de trupa Parazitii si muzica Underground!!!!
P.S----Cel mai mult de pe acest album imi place "Daca pozele ar vorbi" "Egali din nashtere" "Nici o lacrima" .....si bine inteles <Minte-ma> frumos dedicat trupei Ozone!
Daca va intereseaza muzica Parazitilor ,putetzi sa va adresati la mine,eu am pe cd-mp3 toate albumele lor inclusiv "Condoleante" si "Sindromul Tourrette" :ciupos:
 
deleanu
ei da? tu aveai deja albumul cind Ombladon nici nu-l avea-n planuri? el a iesit primavara, iar tu zici ca il ai de 1/2 ani! :lol: :lol: :lol: Parazitii nu-s Underground, au fost, de mult... Unde ai auzit tu ca "minte-ma frumos" e dedicat trupei o-zone? a fost vre-un interviu, ori tu ai in vedere fraza, "mi-a murit PU** instantaneu cind a cintat o-zone" ? Ai nimic normal in mp3?
qert
nu stiu de ce dar imi pare ca tu esti chiar fix :wtf: ... las', oricum, eu am "poezie pentru pereti" si suta...
Nu stitzi ei au scos albumul dedicat aflarii pe scena timp de zece ani?

Albumul e tare, dar eu muzica depresiva si asa am pina-n git, din acest motiv ascult Cheloo cu "sindromul Tourrete" (stizi despre aceasta boala? 8) ) el e ceva mai vesel...
 
Tu cine-n P.ula mea mai esti qert??? :-x sa vorbeshti asa la adresa mea???...iar daca ai ceva de spus personal ,scrie pe privat,.....si acolo vom discuta :tu_mori: :tu_mori: ...
.....Bad and Mad eu inteleg prikoalele tale :lol: ....dar totushi daca nushtii ce inseamna UNDERGROUND....Mai bine nu te da cu parerea..ca te faci oleaca de rusine :oops: .....apropo stilul Parazitilor se numeshte Hip-Hop Clasic BBM..........
P.S-Asa ca fraierilor GURA MICA@!!!
 
Oare confund Underground'ul cu subsolul blocului? (c) :roll: :)
Sorry, DEX'ul nu e la mine :P Imi spui tu? Apoi imi expun io parerea :wink:
Iar qert mie imi vorbea...
P.S-Asa ca fraierilor GURA MICA@!!!
Ca minim nu e frumos, ca maximum arata ca esti nesimtzit... Eu doar nu va trimit in pu** pe totzi din simplul motiv ca in unele domenii sunt mai tare ca voi...
 
deleanu said:
Tu cine-n P.ula mea mai esti qert??? :-x sa vorbeshti asa la adresa mea???...iar daca ai ceva de spus personal ,scrie pe privat,.....si acolo vom discuta :tu_mori: :tu_mori: ...
.....Bad and Mad eu inteleg prikoalele tale :lol: ....dar totushi daca nushtii ce inseamna UNDERGROUND....Mai bine nu te da cu parerea..ca te faci oleaca de rusine :oops: .....apropo stilul Parazitilor se numeshte Hip-Hop Clasic BBM..........
P.S-Asa ca fraierilor GURA MICA@!!!
ce-i cu tine,ma?
eu cu Bad and mad vorbeam!
la adresa ta?
eshti beat?
 
Back
Top