Online dates

Ingula

New Member
Online "meeting facilities" sau "caut sot pe internet" este EXTREM de popular atat in lumea estica( ukrainian woman looking for an American man) cat si in cea vestica( 29 working male looking for a girlfriend). Cat de REALE pot fi relatie ce rezulta din acest tip de service si cati din voi nu ar fi impotriva sa il foloseasca...poate facem vreun experiment si punem fotografia cuiva sa facem un "research" :D
 
nu cred eu in casatoriile shi relatiile astea pe net... shi in general , din experienta mea personala mi-am dat seama ca nu trebuie sa te intilnesti cu persoane pe care ii intilnesti/comunii pe net, pentru ca dezamagesti tare cind ii vezi... de obicei lumea se inhibeaza.
altceva: eu cred ca n-as putea sa am o relatie serioasa cu o persoana de alta nationalitate, chiar daca cunosc engleza, dar noi (romanii-basarabeni) avem o mentalitate cu totul speciala shi ne este greu sa comunicam cu strainii pe teme mai de suflet, mai ales. tocmai de aia nu mi-as cauta nicodata un strain ca partener de viata...
dar propunerea ta e amuzanta... se poate de facut pentru fun , in caz ca se gaseste vre-un curajos voluntar sa-si puna fotka pe vreun site d-ala :hehei:
 
eu nu cred in asa ceva..... dar cunosc 2 persoane care s-au cunoscut pe net si... s-au casatorit...... ea e din Peru.... locuieste la Miami.... si el a plecat la ea.... s-au cunoscut, s-au casatorit..... a trecut 1 an si jumatate de atunci..... au un baietel minunat....o dulceata.... o frumoasa poveste.... dar e realitate!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
 
mda............vah........cool....mii de scuze................ cum am putut eu sa te uit pe tine?! dar un lucru nu inteleg de ce eu nu tin minte, a? :crazy:
 
esti sigur ca ai facut-o cu mine... nu te inseli? eu cred ca pur si simplu nu tin minte pentru ca nu vreau.... putem repeta.... ca sa-mi pot aduce aminte.......... ce zici? :crazy: :oops:
 
cool-ishor o ia razna....in seara asta.....mai bine zis in noaptea asta...... nu va speriati!!!!!! el pur si simplu nu poate trai fara noptile pe care le-am petrecut impreuna....... si acum traieste doar din amintiri....saracul.......... vah cool-ishor.... imi pare atat de rau!!!!!!
 
AlbiNutza said:
esti sigur ca ai facut-o cu mine... nu te inseli? eu cred ca pur si simplu nu tin minte pentru ca nu vreau.... putem repeta.... ca sa-mi pot aduce aminte.......... ce zici? :crazy: :oops:
Uite vin la Chisinau, si te imbat...si iar nu ai sa tii minte...si iar ai sa mai vrei!
 
AlbiNutza said:
te imbatat vom mai vedea noi..... ne vom lamuri pe loc.......da?
Lasca vin eu o data la tine acasa....asa cum esti tu singura acuma si mai i-au cu mine si o sticla de rachiu si ai sa vezi tu :D
 
da....cool eu te astept..... spune-mi doar ce bucate preferi... masa e gata..... totul e pregatit.....absolut totul.........ramane doar sa-ti confirmi prezenta... desigur impreuna cu intregul tau arsenal............. :crazy:
 
AlbiNutza said:
da....cool eu te astept..... spune-mi doar ce bucate preferi... masa e gata..... totul e pregatit.....absolut totul.........ramane doar sa-ti confirmi prezenta... desigur impreuna cu intregul tau arsenal............. :crazy:
Am uitat sa-ti mai spun ceva....ca daca tot la romantica suntem......si tema este despre lucruri romantice......sa pui peste tot lumanari!
 
si petale de trandafir....... eu ii prefer pe cei albi..... data aceasta e la dorinta mea..... vreau sa fie albi...... sper sa nu te deranjeze......
 
AlbiNutza said:
si petale de trandafir....... eu ii prefer pe cei albi..... data aceasta e la dorinta mea..... vreau sa fie albi...... sper sa nu te deranjeze......
Nu!!!!!!!!!!!!!!! Numai nu albi....te rog....hai sa fie makar de culoare roza.......in cel mai bun caz eu prefer culoarea rosie!
aaaa.....sa nu uititi sa mai cumperi si miere :)
 
Back
Top