orgolii

gand

New Member
Cat de orgoliosi sunteti? daca va calca vreo persoana pe coada va umflati in pene si faceti urat? Barbatii sunt mai orgoliosi decat femeile?
 
1. NU suntem orgoliosi(vorbesc la plural ca m-a invatat mama nu e bine sa spui I tot timpul, insa despre mine e vorba :lol: ) ... insa ne place sa fim apreciati si stiuti ca "oameni de treaba"..
2. Daca cineva ne calca pe coada, si anume pe coada orgoliului, devenim putin enervati, insa prin rationalitate ignoram persona ca ne "worthy" si ne cautam de viata. Trecutau timpurile cand aveam sentimentul de "razbunare".
3. Barbatii mai orgoliosi? Depinde in ce pivinte, ceteoadata sunt:) insa am vazut si femei carora nu le lipseste sentimentul.
 
aha, sa inteleg ca aia ce mimeaza inteligenta..sau vor sa demonstreze ca-s destepti, bine punctat...cum ne ferim de ei?
 
exact, aia... nu ne putem feri de ei deoarece ei nu inteleg notiunea de "back up"... insa putem inchide ochii si lasa sa straiasca in lumea lor unde ei sunt "the best"....
 
igula sint de acord cu tine, chiar am simtit pe propria piele ce p/u ca actualul meu iubit era orgolios din cauza ca l-am refuzat cind a facut prima incercare sa fim impreuna, relatia noastra s-a aminat timp de 1 an jum aproape.ORGOLIU MASCULIN
 
Back
Top