Paginele pe ournet.md

radium, citeshte mai atent mesaju - pagina nu mai exista deam. designer-u o rulit-o peste hotare la ynvatzat shy o scos-o din functzie, pentru ca era o revista electronica despre viatza de noapte a chishinaului, cu noutatzi, analize shi comentarii. era o editzie tare tolkovo gyndita shy executata. do figa informatzie utila, interviuri, articole originale. chiar nimi nu mai tzyne minte de momyky?!!!
 
Alteia, de ce nu exista acum asha ceva? oameni doar sunt... uite macar shi in forumul acesta citsi sunt!
 
de ce nu, senior radium! baietzii care faceau momyky erau de fapt oleaca mai mari decyt cenzu de 18-19 ani majoritar pentru moldova.net! ei au citit cam multishor despre arhitectura informatzionala, web usability, shtieu ghini atyt HTML cyt shi flash-u. mai mult decyt atyt, utilizau diferite tehnologii fara a face abuz de dynsele. anjinsan yntr-adevar era design-er, sh-ynca unu bun, cu idei originale, interesante shi calitativ realizate...
eu ashtept... eu sper ca pe web-ul moldav iar a sa apara sheva shi sa ma scoata din starea de plictis yn care lenevesc deam de mai mult de jiumate de an.
 
radium lasa tu soltan.net, daca sa iti spun cinstit el [cenzurat]s (are deja ~2 ani neschimbat) dar nu am timp de un proect nou la moment :sad:
 
madwolf: lasa lasa, ca eu la zamolxis tot nu am facut update decit 1 data :smile: dar reclama e binevenita.
 
Da madwolf ai dreptate,
un site care se respecta nu sta pe ournet.
de asta, cu toate ca outgoinucul meu este destul de slab la moment am decis sa-mi pun site-ul meu la mine pe comp :smile:
si deja acupa peste 200 MB :grin:
 
daca target audience este mainly Moldova atunci nu are sens sa ai hosting in strainatate. Cel mai bine e sa faci la relsoft, dnt sau riscom - toti 3 au linkuri orizontale intre ei shi inca cu moldtelecomu shi, deci, viteza de accesare pentru userii moldoveni va fi mare

hosting strain este dofiga :smile:
 
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE>am intrat eu pe momyky.ournet.md shi in afara de ecran negru nu am vazut nimic... cool![/quote]

http://www.art-studio.f2s.com/momyky.swf - intro-ul primei editii momyky

L-am pastrat pe hard pt. ca era unul din primele introuri facute in flash vazute de mine
 
Back
Top