Pagini personale

Dupa parerea mea paga lui madwolf este oformat normal, dar are putina informatie si sens! Inscriptiile nau legatura...
 
mie mi-a placut foarte mult ideea cu lampa.
asa o atmosfera de parca ai si in podval.
ideea e foarte buna, eu as dezvolta-o ca sa fie exact cum ar fi in podval, (lampa cu reshetca di seea tipica, si sparta inca..etc)
un lucru insa este ca eu cam am hotarit sa renunt la fonul negru pentru viitor, asa ca nu stiu....dar e bine
 
se poate face un gif animat ca lampa sa se stinga si sa se aprinde din cand in cand :lol:
sau radiumel sa faca in flash asa pont, si de isi iese si scantei si saude tzijj tzijj
si menu'ul cand se intuneca, cand se lumineaza :lol:
o lampa de seea dubocaia de 40 de W si inca si murdara de glod :lol:
:ciupel:
 
Hey! Moderator! Eu propun sa introduceti un forum nou referitor la 3d Design (3d Studio Max). Aceasta este o tema interesanta de discutie si cu multe intrebari.
 
nu cred ca o sa fie discutii numeroase pe tema asta asa ca zic sa ne gandim sa-l integram in alta parte. de exemplu sa transformam rubrica web-design in design pur si simplu. acolo tot nu prea mult trafic este.
 
cum nu-i trafic? este... numa ca designerii cam rar trec in genere prin forum pina ce...
trebuie de rabdat oleaca
 
ca tot va pricepeti la design si site-uri ia spuneti ce parere aveti despre prima mea pagina care seamana cu o pagina adresa este urmatoarea: <url>http://www.iname.md/~arny</url>
astept comentarii...
 
:smile:
fotografiile mi-au placut destul de mult. plus la asta totul pare destul de simplu shi interesant...
s-ar putea de facut ceva modificari in design, dar cred ca solutsia asta cu simplitatea e destul de placuta :grin:
 
Back
Top