Pasapoartele biometrice inca un pas in iad !

STAR;214196 said:
Esti extraordinar! Omule scrie negru pe alb CNP anul 1920, sincer esti mai rau decat sectantii, sorry!

Habar nam cei aia CNP sau IDNP nici nu ma intereseaza , stiu cei asta 'cod personal' care se da cu scopul de a inlocui numele , nu ma intereseaza toate ratacirile propuse de autoritati , nu putea fi in 1920 asa ceva , in america a inceput sa se dea un numar ceva mai devreme dar asta era Social Security number sau cum acolo . Va recomand sa citi cartea fostului agent Britanic 'John Coleman' Comitetul 300 sau in rusa 'Комитет 300' acolo fostul agent Britanic a scris si despre codul personal.

citez din 'Комитет 300' :

"…Каждому человеку будет внушено, что он — создание Единого Мирового Правительства. На всех людей будут нанесены идентификационные номера, наличие которых можно будет легко проверить. �*ти идентификационные номера будут внесены в сводный файл компьютера НАТО в Брюсселе, Бельгия, к которому все учреждения Единого Мирового Правительства будут иметь мгновенный доступ в любое время. Сводные файлы Ц�*У, ФБ�*, полиции штатов и местной полиции, Налогового управления США (IRS), Агентства по чрезвычайным ситуациям (FEMA), Агентства социального страхования будут значительно расширены и лягут в основу базы данных персональных досье на каждого жителя США..…"

Cartea a fost scrisa inainte introducerii acestui numar ! , ei bine nu este Coleman primul care ne vorbeste despre numar , in Apocalipsa asta e scris de mai bine de 2000 de ani .

Toata cartea poate fi scoasa de pe adressa: http://www.patriotica.ru/enemy/koleman_300.html

P.S. Avem prorociri de la sfintii parinti cei cu acest numar , avem dezvaluiri secrete care au iesit la la suprafata . Putem sa ne facem concluzii .
 
E Clar daca voi nu vedeti , sunteti ca si TOma, am vazut exemplare ca tine trust me!...tre sa aveti mura in gura ca sa credeti



da-o in baza de rusa ca sa nu zic altceva, am remarcat ca si LIZOFOAFA ca oameni setati pe astfel de aberatii sunt putin cam agramati, cred ca spune tot. Eu m-as gandi daca nici corect nu te poti exprima in limba ta , nu poti cere sa fi inteles.

Si daca tu HABAR N-AI, de ce zici ca nestiinta nu e scuza in alte cazuri....cum, ziceam FOARTE MULTI SUNT INDOCTRINATI DAR NU AU HABAR CE INSEAMNA...CA OILE, SE ARUNCA UNA SE ARUNCA SI RESTUL...NO BRAIN, NO THINKING

M-AI SECAT CU SITE-urile in rusa, nu shtii ca azi poate avea un BloG sau o pagina de Net? Chiar si un nebun...si alti nebuni citesc si in cel mai rau caz cred toate tampeniile..

Tu zici ca ai cercetat eu cred ca ai gasit tot felul de aberatii si le-ai crezut...daca citesti BIbli SI CREZI IN d-ZEU NU POTI SA AI ASTFEL DE IDEI, e oximoron , adica se bat cap in cap!

Am vazut atatea peroane indoctrinate , care nu shtiau decta atat Regilia inteleasas de ei, de altceva nu aveau habar, deci....

Probabil acesti SFINTI PARINTI sunt niste preoti mincinosi, si putini reali intre ei, e ca si ala care a intemeiat acum 200 de ani IEHOVISMUL, tot un sfant in viziunea altora
 
ok I will:))) shtii ce e aiurea ca sunt atatia ca el si altii nu shtiu, EU din pacate am niste unchi si matusi obsedati care le fac celor din jur viata un calvar si vreau sa shtie si alti, eventual voi... radacinile suntr multe prea DEEp sa fie tratate

Si alta problema e ca si ei au drept de vot, si voteaza ca orbii sau ca oile. DAMN chiar ca m-am aprins =)))
 
vezi sa nu fie infectioasa boala lor.. daca-i iei prea in serios te imbolnavesti si tu. Intoarce capul si atentia in alta directie.
 
nu-i deoc ce nu s-ar trata:) . cred ca tre sa vedem si alte aspecte nu doar alb si negru, si sunt altii pusi in diverse situatii fara sa vrea , cum ar fi aceste aberatii :D
 
Pentru x-iurie : ai dreptate oamenii fara pasaport sunt cei mai buni pentru ca stau in tara lor si nu pot sa iasa din ea niciodata , dar au si un defect :intra pe forumuri si isi exprima convingerile psihopate !
 
STAR;214255 said:
ok I will:))) shtii ce e aiurea ca sunt atatia ca el si altii nu shtiu, EU din pacate am niste unchi si matusi obsedati care le fac celor din jur viata un calvar si vreau sa shtie si alti, eventual voi... radacinile suntr multe prea DEEp sa fie tratate

Si alta problema e ca si ei au drept de vot, si voteaza ca orbii sau ca oile. DAMN chiar ca m-am aprins =)))

Intrebarea 1: Tu ai drept de vot?
Daca DA: maiculita!
Daca NU: ce bine!(deocamdata)

Intrebarea 2: Ti-au dat drumul sau ai sarit gardul?
 
ce copilarii Rapax :)) ma intreb daca ai macar 18 ani? Ca atfel nu-mi imaginez de unde atata limitare :D
 
STAR;214247 said:
Probabil acesti SFINTI PARINTI sunt niste preoti mincinosi, si putini reali intre ei, e ca si ala care a intemeiat acum 200 de ani IEHOVISMUL, tot un sfant in viziunea altora

Deci se vede ca nu ai nici o treaba cu Ortodoxia sau Crestinismul in general.
Shezi ghinisor si nu te mai burzului asa de tare.

Mai Iurie eu stiu ca scrie ca insemnarea se face pe frunte sau mana dreapta si nu pe hartii. Dar daca exista o alternativa cu numarul 9 de ce sa nu.
 
Se vede ca D-zeu iti da dar nu-ti pune in traista! Si creier ai dar cat folosesti?


Stau calugarii pe Muntele Athos, toti ii venereaza , aia au viziuni, dau tot felul de legi pt muritorii de rand si de fapt, sunt cei mai jalnici credniciosi, daca au ajuns sa se bata in cea mai sfanta biserica... nu?

auzi dar cati din cei care s-au batut mai acum o luna in Biserica Sf Mormant vor fi numiti peste 100 de ani Sfinti Parinti?


:D
 
STAR;218168 said:
Se vede ca D-zeu iti da dar nu-ti pune in traista! Si creier ai dar cat folosesti?

auzi dar cati din cei care s-au batut mai acum o luna in Biserica Sf Mormant vor fi numiti peste 100 de ani Sfinti Parinti?

Sfinţii Părinţi sunt acei părinţi teologi ai Creştinătăţii care au rămas în conştiinţa Bisericii, prin viaţa şi scrierile lor, ca modele şi izvoare de înţelepciune. De asemenea, limbajul liturgic al sinaxarelor îi numesc Sfinţi Părinţi, generic, pe ierarhii şi teologii care au luat parte la Sinoadele Ecumenice.
Copiat de pe Wikipedia.

Tu nu ai mari cunostinte despre Ortodoxie in general, bine nici eu nu ma pretind ca prea invatat in aceasta privinta dar am atat cat sa observ ca nu intelegi ce inseamna Sfintii Parinti.

Si nu mai dezinforma ca sau batut enoriasii nu calugarii mincinosule. Calugarii nu au voie nici macar sa ridice mana deasupra unui copil ca nu cumva sa-l sperie daramite sa se ia la bataie.

Ce beneficii ai daca ponegresti religia noastra? Au esti eretic sau ateu?
Eu nu am zis ca are dreptate asta cu pasapoartele dar nici sa insulti Biserica sa-ti atingi tu scopul.
 
STAR;218174 said:
tu te mai uiti la stiri asha din an in Paste? sau decat ce iti zic toti fanatici crezi?

http://www.gardianul.ro/Grecii-si-armenii-s-au-batut-cu-lumanari-pe-Mormantul-Sfant-s124047.html

dar acum un an parca , cand s-au batut calugarii in biserica din basarabia? tot era facatura? sau mainile alea nu erau ale lor?

ce vb tu de cunostinte ortodoxe , tu vb de indobitocire... ca sectantii

la stirile de pe jazeera scrie ca armenii i-ar fi atacat pe Ortodocsi linku tau nu merge nus de ce. Si din imagini reiese ca aia in rosu erau violenti. E unde ai vazut tu la noi popa in rosu?
Si adica de ce sa nu vb de cunostinte Ortodoxe daca din perspectiva asta sa inceput threadul?
 
SLAVIT SA FIE DOMNUL DUMNEZEU !!!

SALUTARE TUTUROR MOLDOVENILOR ! Si eu sunt tot din Moldova lui Stefan .. din Bacau.

Foarte bine venit acest subiect. Acum cateva zile am auzit stirea la radio Romania actualitati si abia acum am ajuns la net sa caut date despre introducerea pasapoartelor biometrice si in Romania. Din PACATE !!!!!!! in Romania nu exista , ca la voi, alternativa ptr "foaia 9", dar o sa mai caut, ptr atunci cand se vor introduce buletinele obligatorii.
Ca si la noi dincoace de Prut, si la voi exista persoane care se opun realitatii biblice cu implementarea numarului satanei sau numarul numelui satanei pe sub pielea noastra. Deocamdata, este un razboi nevazut dar foarte activ ... de fapt. Sigur, si eu cand foloseam 12 ore pe zi computerul aveam aceleasi pareri, insa datorita faptului ca DOMNUL DUMNEZEU mi-a descoperit .... toate (de pana acum) nu pot sa mai CRED alte tampeniii de "praf in ochi" cu fel de fel de tehnologii .. cu care nu numai ca-ti pierzi capul de azi pe maine ci si sufletul .. pe.. VECI.
Doar cu un singur lucru nu as fi chiar de'acord, spus de un frate ortodox, (io nu-s chiar vrednic de frate.. dar, in fine..) de la Adam si Eva ar fi cam 8000 de ani, ei dupa Sfintii Parinti care au fost invredniciti cu asemenea viziuni, ar fi cam peste 7500.. iar a 2-a venire a Mnatuitorului ar cam pe la 7550. ; dar.... mergand mai departe de Adam si Eva ... ajungem la zilele facerii, care , parerea mea, ar putea sa fi fost "altfel de zile" adica dupa alt cer..a carui zi ar dura muuult mai mult.., mari etape de evolutie, ..dar tot zile sunt, sau au fost in felul lor. Astfel s-ar explica si dinozaurii, si craniile de uriasi, si.. cele 5 generatii de oameni (primele 2 fara corp fiic si unisexuate, si urmat 3 cu corp fiz si bisexuate - noi fiind ultima - dupa legendele mayase), si anunaki din scrierile sumerienilor (diavolii cazuti de pe Nibiru)-care coincid cu cei din Carte Patriarhului Enoh, si cu cei din Iliada si Odiseia , fiii lor prin imperecherwa cu oamenii ..despre care se preda in scoli..dar nu si despre sfinti - ups!, ha ha ha.. si asa mai departe. De cealalta parte a globului.. nici calendarul I-Chian nu contrazice calendarul mayas ..dupa care timpul nostru se termina pe 21 dec 2012 ora 13.11.
Sunt de parere ca cei ce se rezuma la perioade de timp actual in care "tehnologia este in floare" nu discuta just.
Fara suparare, caci resect parerea tuturor daca are si motivatie... cat de cat macar.. , dar , tu care te referi al o perioada de ~200 ani, sau mai putin, nu poti judeca persoana care se refera la o perioada de 2000 de anui sau 8000 de ani, sau cine stie.. CORECT ? oricat ar fi tehnologia de bazata. caci nu este. NU este nimic CONCRET care sa contrazica CUVINTELE DOMNULUI ISUS HRISTOS !!! totata lumea care se "opune" incearca sa bage bete in roate ca , vzi tu, ca numerele ar fi ar pati ar face o corelare o numarare o evidenta corecta, nici sistemul zecimal nu este perfect, si nici altele.
Astfel va exemplific : SFANTA LUMINA DE LA IERUSALIM APARE .. AN DE AN.. CAND PATRIARHUL ORTODOX DE IERUSALIM ZICE" SA FIE LUMINA!" a aparut, inclusiv cand a fost scos afara din Biserica de SF. MORMANT de catre pol evreiasca, aici cei :stiintifici - nu au comentarii ;)
2. cercetarile americanilor in val de ~ un mil si jumate de $ au aratat ca cipul se poate implanta tot numai pe mana dr si pe frunte ptr ca acestea sunt singurele zone cu emisii energetice muult mai mari si numai aici se poate alimenta cipul.

Cineva intreba mai pe la inceputul threndului: " unde e sufletu? " sa citeasca vietile sfintilor alea 12 vol/an si o sa vada la propriu. dar as spune nu ca este sufletul in noi ci : CORPUL FIZIC ESTE IN SUFLET.

Inca o adaugire la o afirmatrie a unui frate ortodox, care spunea ca pasul 1 a fost CNP-ul, 2 pasaportul biometric si 3 implantarea cu cipul, corect..insa mai sunt si alti pasi intermediari. A mai fost implantarea animalelor, ca si noi tot animale suntem si la propriu si la figurat - si vom urma .. (sa nu supar pe nimeni. va rog sa ma iertati..daca..) ; apoi tot felul de chestii - carduri de diferite forme magnetice - electronice .. si mai departe.. tehnologia ..tot avanseaza.. s-a ajuns la pasaportul biometric, dar nu va urma direct cipuire sau "cepuirea" oamenilor ci va urma , firesc. cepuirea buletinelor, deci de plan universal se va trece la constrangere pe plan local, apoi .., probail, de va mai fi timp, va fi "all in one" toate actele, cardurile si toate kkturile vor fi un singur cip, apoi... ptr ca si astea se pot pierde... ti-l baga nu-n kur (scuzati) ci'n cap sau in mana, in mana ca sa nu dai cu capul undeva la fiecare market, etc.
Apropo, atentie "market", observati.. nu se mai spune "magazin" cum s-a folosit cateva zaci de ani .. ci, s-a schimbat fiara s-a schimbat si .... termenul. ;)
Mai am o obiectie... s-au dat citate , cred eu ca interesante, in lb rusa, si tare as fi preferat sa fi fost in lb ro., dar asta e.

Fratilor oamnei, va marturisesc, cat am mai citit de prin vietile sfintilor: MARTURISITI-L PE DOMNUL ISUS HRISTOS, caci aici se va REajunge, pana atunci..adica pana acusi, intariti-va in POST, RUGACIUNE si MILOSTENIE - 3 arme lasate de DOMNUL HRISTOS.

DOAMNE ISUSE HRISTOASE MILUISTE-NE PE NOI PACATOSII ROBII TAI DOAMNE !!!
Aceasta rugaciune sa o spuneti mereu - tare mi-a placut "pelerinul rus"
 
Da da da! Am auzit si eu, chip-ul ala se poate implanta si in fund. Iar cand nu faci ceea ce vrea autoritatea, hop si devii constipat... iti imaginezi? Nu te va ajuta nici Activia si nici clisma... :D

Si da, nu e nimic corect care sa contrazica niste litere scrise pe hartie de niste oameni cu fantezia bogata care vroiau sa para trendy si s-au autonumit profeti.

Cum de mai folosesti netul care e creatia necuratului?
 
Talibani, Piggy, talibani. Daca societatea umana se lua dupa ei cea mai dezvoltata industrie din ziua de azi era cea de productie a potcoavelor, si aia ar fi fost sub stricta observatie pentru ca si fierul este diabolic.
 
Back
Top