Patinajul

packard

New Member
cum vi se pare acest tip de sport??? sau poate hoby pentru unii

la Sculeanca exista deja un teren pentru acest tip de sport
aseara pentru prima data mam urcat pe patine si cred ca am avut un mare succes :) de vrio citeva ori am cai cazut in fund, insa a fost destul de interesant
 
Patinajul imi place.. :tat cum : poate e chiar un hobby cum a spus packard.. :lol:

Cei drept nu pot bine-bine sa patinez, dar invat... :crazy: Dar iaca jos(din cite tin eu minte) nu am cazut.. Cei drept nu am patinat niciodata singura..
 
da sa deschis nu demult la noi in Chisinau asa ceva, pentru prima data :)
ora costa 20 de lei pentru maturi si 10 pentru copii, asa ca va puteti duce si cu copkiii :) ,
patinele ti le da acolo, au diferite marimi, pacat ca se incalzeste afara :(
 
INtradevar ceva nou pentru Moldova....
Am fost si eu o data la patinaj... aici in Vienna....
Ce de mai spus... nu prea succes am avut... pe role ma dau de nota 10, iar pe patine pe nota 2 :hehei:
Obosesti foarte repede :)
 
Pack.. intelegi tu pe role nu ai trebui sa obosesti asa de mult ca pe patine, caci la role constructia este un pic alt fel...favorizeaza mai mult piciorul decat patinele :)
 
poate ca ai dreptate,
caci prima data pe patine si numai 1 ora, poate ca nici nu am observat ca am obosit :) azi intradevar putin sunt cam obosit
 
bravo cool...
daca o sa gindesti tot asa pe viitor, ai sansa ca ghicesti cine necunoscuta de la realitati remixate :)

sa vezi ce bine patineaza, n-am vazut sa cada jos ca mine :lol:
 
nu mam abatut de la tema
pur si simplu am spus ca necunoscuta ceea cu fundul frumos patineaza frumos si mai bine ca mine

apropo, daca va veti duce la patinaj puteti sa o vedeti acolo, se duce des
asa ca cool. cind vii in Moldova mai intii trece pe acolo
 
nu bre, nu sta acolo tot timpul, pur si simplu se duce des pe acolo

da tu daca tare doresti sa o mai vezi inca odata nai decit sa stai acolo pina nu va veni ea :)
 
aha... in primul rand eu nu vin in Moldova pana la vara....
in al doilea rand... am eu lucruri mai importante decat sa astept o necunoscuta!
 
Back
Top