Patinajul

Hmm...snoop...de cand te apuci tu sa faci ortografie pe forum?
Hai shi ni-om uita sub nasurile noastre...
Tak... si... esti geloasa ca aici sunt si in CH nu??
 
iulik said:
Nu am incercat nici o data, dar presupun ca yo pe patine, ca vaca pe ghiatsa ..... :oops:
eu iaca am patinat eri prima data, sa stii ca daca patinele-s bune
te alegi doar cu vre-o 2-3 izghituri :)
 
si cu genunichii vineti :D
Eu iaca de prin clasa 3, de cand jucam hokey pe iaz sau canal(era asha sheva la noi), tin minte ca numaidecat trebu de aparat genunchii, cel putin pana nu deprinzi sa mergi bine...
 
Mda, genunkii asta estedestul de serios (genunchii) apoi eaca voi imi treziti interesul tre sa ma duc si eu sa incerc. Cred ca duminica o sa ma duc si eu sa keltui vre-o 20 de lei ... :hehei:
 
duminica a fost multa lume si noi n-am mai stat sa asteptam patinele! in schimb, am fost marti cu parintii si a fost zvizdos!!! am descoperit ca patinele mele (care sunt din anii 70) sunt tare pantoviie!
apropo, sunt patinuare si la stad. republican, si la dinamo! asa ca aveti multe posibililtati, dragii mei!
 
tu cred ca ai omis mesajele anterioare..eu patinez foarte bine..sunt si martori..si fotografi.., asa ca..dovezi sunt:)
problema e ca era cald afara si gheata avea prea multe excrescente si diverse neregularitati...
 
si eu am fost martor :P si va pot spune ca cerepaha si cu snoopy patineaza mai rau ca mine :)
daca sa nu le compar cu mine, atunci ele patineaza destul de bine :lol: una mai bine decit alta :lol:
 
Back
Top