Patinajul

cerepaha said:
bai, nu vaca lui iulik, da insusi iulik e vaca..metaforic vorbind desigur!
Ndaa, ni-o placut cum ai spus-o :hehei:
Iaca daca era concursul "expresia saptamanii" (apropos, de ce nu-i?) ap punem 10.
 
bai , multumesc , caci la romantica oamenii au stabilit ca nu am simtul umorului! bion, hai la patinuar! asa mi s-a ridicat dispozitia! hai ca merg mai multi...vaca de iulik, de exemplu (metafora, sa nu se supere).
 
Dap cand? Sap ma tem ca daca ma trantesc eu cu vesu meu sparg gheata nafig :( Ca eu di prin claca 4 n-am mers pe patine...
 
cind si unde..nu se stie..mai ales luind in consideratie temperatura de afara ...packard lasa-ti mobilu'! sper ca m-a auzit! o sa-l suni si o sa afli..caci eu mobil n-am..iaca asa! vino cu sotia si copii..acolo e fain pentru toti..si cu kliushka de hockey, caci o sa jucam!
 
daca o fi asa temperatura si zilele urmatoare, matinca nu hokei o sa jucam, dar tenis
telefonu meu e 902, puteti telefona 24 din 24 :) sal las si al lui cerepaha???
 
Uai, daca sheva un email.
da trebu de venit cu tat a tau sau poti sa inchiriezi(kanioaste, kliushca)?
Ca eu n-am...
 
stai ca nu mi-ai raspuns referitor la requisite :)
Trebu sa vin cu patinele shi kliushka me sau pot inchiria?
 
patine poti inchiria, dar daca ai de-alle tale e mai bine sa le iai cu tine..kliushka nu-i..asa ca daca ai crengi de stejar , fa una!
 
intradevar, sunt putine patine acolo, iar marimile mici is cam stricate, iar in cele mai mari tre sa-ti iai ciorapi mai grosi

oare cu rolele nu poti veni??? in caz daca se topeste ghiata :)
 
Back
Top