Patinajul

nu pe apa, ci pe ghiatsa

zic de role, fiindca moshu cela a spus ca vara acolo joaca tenis, poate il amagim cumva sa faca vara teren pentru roleri
 
Mda cerepaha, aishi m-ai dat jios..... :)


Deci cind va duceti sa-mi dati si nie un sunet, poate vin si eu sa incerc sa-mi rup gitul ..... :hehei: .....

Azi matinca e duminica ???? :)
 
aga, noi tie tre' sa-ti sunam..mai ales ca nu avem numarul tau!!! iaca tu ganesti!!karoche, cred ca nu ne ducem ca e prea cald!
 
Nici nu trebuie, eaca eu am sa ma duc la bere .... :) :hehei:

Acolo macar stii precis ca vii fara vingale pe tat corpul ....:hehei:


P.S. la pak este numarul neu ....
 
am vazut eu pagina precedenta, parca ti-am spus un merci frumos pentru cuvintele pe care mi le-ai adresat ....
 
iaca s-a suparat! ti-am spus ca am vorbit metaforic!! ai invata romana??? stii ce-i aia metafora??? iti spun sincer ca nu te cred vaca!! :)
 
hai, ba ca am citit-o! ti-am spus ca nu te cred vaca! tu singur asa te-ai numit!!! tu nici macar nu sameni cu vaca, serios ..eu n-am observat!
 
Iaka ati gasit si voi locul unde sa va ascundeti :wink: Nici ca-mi trecea prin cap sa intru pe la "Sport" (doar dupa niste "ghiri").
Eu toata viata visez sa merg la patinaj, chiar daca exista marea probabilitate sa-i fac lui Iulik companie (apropo de vaca).
Pe mine stiti cum sa ma gasiti, asa ca astept si eu racirea vremii ...
 
noroashe vulpe :)
tu numai cu ghirile ii dai bataie?? vrei cred ca sa-l intreci pe apstudio :lol:

ok, cum se raceste timpul te comtactam numaidecit, sa nu te caceesti prea mult, nu de alta, dar ma tem sa nu se sparga ghiatsa :lol: :wink:
 
Aha, amu vad de ce nu m-ati sunat...
Da pa luibomu, am fost in gostiuri, asha ca n-am perdut ziua degeaba :D
 
Noroc, Hewlett!
In afara de ghiri mai merge si "krugu", asa ca daca undeva creste cu ghirile in alta parte discreste cu krugu ... deci din partea mea gheata e in siguranta :D
Iaka si Iulik e prin preajma si daca aveti vreo "novoste" o spuneti unuia din noi, da acela va avea grija sa-l informeze si pe celalalt :D
 
noroc Vulpe :)

am vorbit ieri cu Iulik, asa ca sper mult ca Duminica care vine sa fie foarte frig, sa crape pietrele de ger si nu numa :),

poate-i va fi mila lui Dumnezeu de noi si va fi li la noi iarna
 
Nici prin gind sa-mi treaca vreo data, ca va veni vremea cind voi dori si eu sa fie frig :-?
Am asteptat si eu ieri vesti de la tine prin Iulik dar degeaba, insa totuna imi era taaaare lene...
Ma voi mobiliza pentru duminica viitoare ... gotovliu lyji, adica koniki :D
 
apu voi luati seamasa mergeti , la sigur..ca la noi vad ca cu organizare e cam prost.... po hodu dela, la noi o sa fie pohod de vaci??? :)
 
Back
Top