Patinajul

da shine tio spus ca cineva so suparat???

am dat si eu o intrebare, la care nu am primit raspuns :wink:

cine are sa shie bou??? vad ca pina ce numai 2 candidaturi sunt :))
 
Eu rolul meu in lumea jivinelor l-am ales un an in urma, asa ca nu va fac concurentsa la alte animale :hehei:
 
Packard,
Nu,
eu ymi fac samootvod, adica ymi retrag candidatura, s-apoi am cetatenie dubla si n-am dreptul sa candidez, iak-sha :D
Da despre raznitsa yn vesovaia kategoria cred ca nishi nu trebuie sa va amintesc :D
 
Karoche, pentru victor …avem patinuare la sculeanca la republican si la dinamo! Am fost doar la sculeanca. Perechea de patine 20lei/h, la dinamo 10lei/ora (cu toate ca n-am fost niciodata). Patine bune nu prea sunt , dar calitatea in cazul dat e tare importanta! Eu am noroc..patine proprii si , pelinga asta tare pontoviie!

Bai, turma, ce sinteti..mai calmativa oleaca . :)… la noi se primeste o turma "multinationala": fox, cerepaha, iulik- vaca, puckard – vacar…si se mai gasesc si altii.. :)
 
Da cine va impiedica sa va inbracati asa? Ar fi o priveliste incintatoare... ma bag si eu sub gheatsa :o :lol:
 
.....mie imi place foarte mult patinajul artistic facut profesionist.... pot sa stau ore intregi shi sa ma chiorasc la "tembelizor"... :) apropo, pentru cei interesatzi, la RTR transmit in direct cmpionatul european la patinaj artistic.....
 
nu va enervati , oameni buni!...
fox, te rog insistent sa te mai holbez oleaca la datele meteo, poate se schimba ceva!? caci mie tocmai imi trec vinataiele si eu am mare chaf sa patinez...cu voi desigur!
 
nu va enervati , oameni buni!...
fox, te rog insistent sa te mai holbez oleaca la datele meteo, poate se schimba ceva!? caci mie tocmai imi trec vinataiele si eu am mare chaf sa patinez...cu voi desigur!
 
Am mai tras cu ochiul la prognoza si nu vad schimbari esentiale. Chiar daca nu vor fi precipitatii la finalul saptaminii se asteapta o temperatura de + 4 grade :(
 
Fox said:
Am mai tras cu ochiul la prognoza si nu vad schimbari esentiale. Chiar daca nu vor fi precipitatii la finalul saptaminii se asteapta o temperatura de + 4 grade :(
inseamna ca ne vom primbla cu carutza!!! :lol: :tucel: :la razbo:
 
Back
Top