Patinajul

iaca vremea intr-adevar goneste :(. si eu eram asa de predispusa sa patinez!! poate se mai schimba ceva..nadejda umeraet, no poslednei!
 
Da eaca eu nu ma supar de loc pe pogoda, chear e buna, acum nu mai sunt in Chisnau si azi am taiat un vitel si un purcel, am mincat cioric si oua de porc, uhhhhhhhhhhhh, ce-s de gustoase, am fost ji la ribalca si am prins peste caroce nu am stat degeaba un gram ... :hehei: :hehei: :hehei:

Ei cred ca pe mine seara ajung si eu la Chisington ....... :) Atunci puate sa se faca si frig .....
 
da tu iulik v nature ai gasit tema unde sa te lauzi!!! si , in general, nu inteleg cum poti sa maninci cioric, dar mai ales oua :wtf:

cine a fost afara cred ca a vazut ce se intimpla..se otmeneste automat???
 
iulik said:
Da eaca eu nu ma supar de loc pe pogoda, chear e buna, acum nu mai sunt in Chisnau si azi am taiat un vitel si un purcel, am mincat cioric si oua de porc, uhhhhhhhhhhhh, ce-s de gustoase, am fost ji la ribalca si am prins peste caroce nu am stat degeaba un gram ... :hehei: :hehei: :hehei:

Ei cred ca pe mine seara ajung si eu la Chisington ....... :) Atunci puate sa se faca si frig .....
:) tu matinca improvizezi nitel, iulik. porcul n-are oua! (la un gospodar care se respecta)
 
Ba are domnul Alexandru, mai ales cind mai sunt citeva scoafe care trebuie sa fete ..... ;)


Nu are la cei care au numai cite unul in gaspadarie .... :hehei:
 
lucia said:
...shi,...ce te lauzi asha tocmai la tela asta "patinajul",..de parca porcul pe care l-ai taiat a patinat shi el cindva..... :lol:

De fapt am dorit sa spun ca pogoda a fost super pentru ceia ce am facut eu atunci, adica eri ....
 
miine e duminica, miine e cald, miine gheata din patinuar va fi topita, miine voi fi nefericita si miine , cred ca tocmai de jale, voi minca shioric (caci tare tre sa fii amarit ca sa-l maninci)!
 
asta-i

asta-i sport? sau poate va referiti la patinajul artistic? nici nu-l pot considera sport, este enervant, oricine are echilibru pe gheata poate spune ca este un sportiv indemanatic, mai invata cateva piruete si gata stie tot!

p.s.hopa-n-am vrut sa par nesuferit, dar am reusit iar! :D
 
alex, hai vino in chisinau si mergem impreuna la patinuar! nu sa faacem sport, pur si simplu sa mai cadem pe jos...e fain, iti promit! :)
 
Back
Top