Patinajul

cerepaha

da, serios? deci vrei sa devii amanta mea oficiala? ma bucur in acest caz, eu stiu cum arati tu, tu nu stii cum arat eu!
 
nu mai spune! nu cumva ai vazut pozele de la pixel! si cum??? :)

pentru mine nu conteaza cum arati, principalu ca imi place sa vorbesc cu tine..imi place ca esti asa de rebel!

dar amanti nu cred ca putem fi! tu ai sotie! asta nu corespunde principiilor mele!

hai sa revenim la tema!
 
oleaca ai incurcat!!! nu essti pe viva! si ce-i cu nastroiu asta negativ! fiti pozitivisti, fatalishti!

un patinuar placut la toti!
 
Sorry

Daaaa, sorry, sorry eu am uitat ca nu suntem acolo si mi-am editat singur mesajul, vseo, nu mai vin la patinuar, mii rushine ..... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
 
iulik

esti printre cei mai vechi si cei mai fideli, mai in verva membri!asa ca nimic nu te poate atinge, intr-un cuvant:DA! :)
 
iulik

asadar , ma bucur ca te-ai convins ca esti intr-adevar un om de vaza si de baza, si ca ai revenit la ceea ce ti se potrivestepentru a te distra si a fi dispus alaturi de prietenii de la mold.net! ma bucur! :wink:
 
da cerepaha, ai dreptate, duminica va fi -1 si respectiv -10 grade C, imi place mai mult 40 :lol: si cel de 98 :lol:
si inca ceva, duminica mi se pare ca va ninge, asa ca avem toate shansele sa nu facem o baba de omat, dar sa ne batem si cu zapada :lol:

Vine Siberia la noi!!! Uraa-a-aa-a-a-a!!!!!!!!!!!!!!!
 
Back
Top