Patinajul

da la mine am instalat un parogram care prin satelit transmite datele meteo pentru chisinau, hincesti si tiraspol... asa ca daca vreti precizie la vreme... intrebati-ma pe mine
 
ati auzit, in Chisinau vine circul din Moskova, ceva de genu "circul pe ghiata", va inchipuiti scena circului
poate aratam si noi ceva spectatorilor :) facem si noi vriun program :lol:
 
pack... tu inchipuieti ce circ pe gheata vom face noi, nu stiu cum altii dar eu pe gheata stau ca "vaca"...

acum programul meu arata ca sunt 0 grade insa pna duminica vor fi ninsori periodice si demperatura se va cobori pina la 11 grade frig
 
r

bai! ce va mai invidiez pe totsi ca va ducetsi yn week-end la patinaj!! (parazitsi shi syntetsi :cry: ) eu o sa fiu ocupata

paliubomu, distractsie placuta!!! vedetsi sa fitsi cumintsi! :)
 
Fox said:
Da voi chiar aveti nevoie de curaj adaugator, prestat la halba sau in sticle? :D

stii Fox, nar strica si un paharel mai mare :), nu de alta, dar afara se cam raceste timpul si sa nu racim si noi
 
packard said:
da ce Victore, curajul face parte din echipament?,
iaka numai Iulik sa nu uite kliushka pe malu iazului :lol:

Mdaaaa, deci asa, eu peste vre-o umate de ora plec la nisporeni, de acolo la Cantemir, si tot asa prin toata moldova, la chisnau cred ca o sa ajun ori duminica dupa amsa ori luni de dimineatsa asa ca slaba nadejde sa dovedesc eu sa vin

snoopy nu te intrista tare .... ;)
 
Caraul!!!
Iulik era sviaznoi la mine, dar daca el pleaca eu de unde aflu cind si unde se intilneste norodul? :(
 
alex, tu ce nu vii! noi fara tine nu mergem! categoric! :wink:
eu stiu de ce iulik nu vrea sa mearga...nu vrea sa-mi puna bereea cu care mi-e dator! nu uita ca si eu tre sa-ti pun o bere! :wink:
 
Back
Top