Patinajul

cerepaha said:
alex, tu ce nu vii! noi fara tine nu mergem! categoric! :wink:
eu stiu de ce iulik nu vrea sa mearga...nu vrea sa-mi puna bereea cu care mi-e dator! nu uita ca si eu tre sa-ti pun o bere! :wink:


cerepon, eaca deja este ora 16:00 ji eu dabea am ajiun, pack deja mi-a sunat si m-a prebvenit unde si cind tre sa ne intinim numai ca eu deja sunt bat, nu stiu cum o sa stau eu pe patine ... ;) :oops:
 
beat erai, da pe patine am vazut ca stateai citeodata :), cred ca de emotii te-ai si trezit din somnul betiei :lol:

una e rau, nu ai adus kliushka, putea sa-ti fie de folos in loc de baston ca sarmanii de batrini :lol:
 
Da eu credeam ca ma vor durea putin picioarele, insa vad ca e mai greu cu capul, da asta deamu de la frig, bere si somn neimplinit :zzz:
 
vasheta yo-s patsan de contidie si am venit, si de nevoie si patinele alea bespontovie am incaltsat, si pi jos am cazut sa nu credeti ca eu sunt ca "fata babei" .....

De acum precis nu mai merg la patinat .... :tucel:
 
Noroashe Fox :)
ai facut pozele celea sau inca nu,
Julic asa so staruit sa pozeze si pe jios si iar pe jios, cum spunea cerepaha, de 3 ori in acelasi loc :)
 
Tare-ni era frig (brrrrr!) si nu mai putin lene sa merg in pauza sa fac pozele :(
Da diseara merg neaparat, asa ca miine vor fi gata si degraba le pun la vseobsheie obozrenie :D
 
Da ce nu aveti destule poze de la patinuar ????

Si daca nu cheltuiati pelicula cu cadre din alea cind eu stau jos poate ne pozam cu fetele alea din podva .... :hehei:
 
:lol: , da Iulik, pacat ca sa terminat pelicula
Poate data viitoare le invitam si pe ele la patinaj, numai ca sa vina tot asa imbracate, mai bine zis dezbracate :lol:
 
Fox said:
Stii ca socoteala de acasa nu se potriveste cu cea de la piata? :wink:

da, da :lol: eu totdeauna o sa ma starui sa nu cad, ca nu stau prima oara pe patine, deja al doilea an.. :lol:
 
iaca nu inteleg de ce se tem oamenii sa cada! iaca eu am vinatai pe tot corpul si ce sa fac acum! ma tratez acum si duminica...iar la patinuar!

apropo, vreau sa-l invit pe joker la patinuar...la DINAMO!
 
packard said:
:lol: , da Iulik, pacat ca sa terminat pelicula
Poate data viitoare le invitam si pe ele la patinaj, numai ca sa vina tot asa imbracate, mai bine zis dezbracate :lol:
Apoi iti inkipui ce o sa fie acolo daca vin madamurile alea ????? :hahaha:
 
da' chiar ar fi bine sa vina! mie mi-au placut la nebunie! poate ne schidanim si le invitam, caci gratis...nu cred eu!
 
Back
Top