Patinajul

Daca pui astfel problema, apoi se vede ca n-am vazut eu ce ati vazut voi :wtf: , adica frumusetea 8)
 
cerepaha said:
iaca nu inteleg de ce se tem oamenii sa cada! iaca eu am vinatai pe tot corpul si ce sa fac acum! ma tratez acum si duminica...iar la patinuar!

cerepaha, nu prea am vazut sa cazi jos la patinat :-? ,
straniu, atunci de unde ai vinatai?? poate dupa podval cind ai plecat acasa ai luat bataie de la cineva, nu spun de la cine :)

cerepaha said:
apropo, vreau sa-l invit pe joker la patinuar...la DINAMO!

da da, special pentru Joker mai facem o intilnire la Dinamo, dar mai bine la vriun iaz, inspre primavara, cind va incepe sa se topeasca ghiata :evil: :tu_mori: :-x
rusine :oops: Joker :lol: [/u]
 
Poate Joker special o ales "Dinamo", crezind ca vom fi mai atenti la sensul ascuns din denumire :-?
 
Eu iaca numai ce am venit :) de la patinat desigur :) ce sa va spun, iaca am mincat si eu doua trinte, vinatai insa nu am :lol: Insa a fost foarte frumos..
Ahh.. Cool.. propunerea de a patina mai exista inca, daca ai timp.. 8)
 
lasa casana ca te luam data viitoare..ladno uj!

apu shi, oameni buni, ne schidanim sa invitam padrujile shelea??? :wtf:
 
Ahh.. Cool.. propunerea de a patina mai exista inca, daca ai timp
Asa vrea eu sa pot pleca in oras...da iaka am Hausarrest...asa ca pana la sfarsitul vacantei nu am voi sa ies nikaieri...oricum daca se schimba ceva...poate daca imi dau voie parintii te anunt la sigur!
 
cool, de cite ori ti-am zis sa asculti parintii! iaca eu ii ascut si deamu de vreo 2 saptamini niciodata nu m-au dat afara din casa!
 
cerepaha said:
lasa casana ca te luam data viitoare..ladno uj!

apu shi, oameni buni, ne schidanim sa invitam padrujile shelea??? :wtf:

ma iei cu tine??? :wtf: eu nu am nevoie de invitatsie, eu am imunitate... :wtf:
 
cerepaha said:
natashica, da' tu cu shini ai fost la patinuar??? compania conteaza!!

Desigur ca compania conteaza.. 8) Cu prietenii desigur..
Ps. Te rog nu ma numi Natashica, ca eu nu sint copil mic :lol:
 
Back
Top