Patinajul

da' eu ieri iaka am refuzat propunerea de a merge la patinuar... {cerepaha :hah: :ignor: :sa bem: :nana: :blownose: }
 
in comaparatie cu iazul cred ca da!!!! sheva mai kuliturnoe la noi nam vazut, daca sincer!

arina, asta a fost cea mai mare greseal adin viata ta! trebuia sa mergi!!! :ciupos:
 
nuuuu, las' c-am fost anu' trecut si nu m-am dat. eu m-am dat o data in viata, la un patinuar cumsecade, dar am cazut de atatea ori, incat imi ajunge pe toata viata...
cea mai mare greseala a mea este ca mananc si ac um ma doare stomacul si mooooooor :( :cry:
 
cerepaha said:
copilashi!!!demult nu s-a mai scris paici! iaka eu deja de 2 ori am fost la patinuar iarna asta! tot akolo la sculeanca, am auzit presupuneri ca ar putea fi si la manej!... :ciupos:

Unde la manej? Langa Union Fenosa? :wtf: Daca vine patinuarul la mine parca as mai face vreo hodka? :) La Sculeanka anul trecut asa am inghetsat, ca nu-mi mai arde sa repet experienta :(
Da la Dinamo asa si nu s-a deschis patinuarul? :hehei:
 
arinuca, poliubomu o sa mergi...itsi spun eu..la manej sau la sculenca sau pe iaz...dar o sa patinez!! nu prosta trebu!!!
 
cerepaha said:
arinuca, poliubomu o sa mergi...itsi spun eu..la manej sau la sculenca sau pe iaz...dar o sa patinez!! nu prosta trebu!!!

hai amu!!!! sa vezi ce-i frumos afara! numai cu patinele sa te dai! de fapt eu de-acum inot, cizmele sunt pline (serios) cu apa si mi-au inghetat picioarele! imprumutati-mi cineva niste incaltaminte uscata!
 
numai ce vin de la patinoar....am fost pr prima data....doamne cat de mult mia placut......e superb...am cazut cred ca de vreo 10 ori..dar a meritat...imi place la nebunie.....

si maine merg...si poimaine.....am sa merg in fiecare zi dupa servici...daca sunt doritori sa mi se alture... davai!!! (si fete si baieti)

Mel
 
asa cum vam spus...merg seara de seara la patinoar.....e super...

cred ca in lok sa fac performante in gimnastika...ar fi trebui sa le fac in patinaj .....

inca o data repet.,...CINE VREA SA PATINEZE...eu in fiecare seara incepind cu orele 7 is la patinoar.....hai cu mine!
 
Eu in general multa lume aud care merge in Chisinau la patinuar, zicetimi si mie unde e, sa merg si eu sam rup oleaca chicioarele :lol:
 
dap' parca am dzis cai la sculeanca...poate mel stie altul... :wtf: eu stiu numai de asta...desi sint preupuneri vizavi de DINAMo si manej...
 
mergeti las culeanca copkii...acolo avetsi posibilitatea sa intilniti vedetele businessului autohton...d-ul Eduard Mushuk este un oaspete deosebit de des acolo!!!
 
Back
Top