petrecere in BLACK ELEPHANT! duminica 24 APRILIE

in data de 24 aprilie va avea loc in Black Elephant un chill-out cu tematica Body Art, invitat special fiind Sregiu Kliuchnikoff cu elevii sai, care vor desena pe toti doritorii, vor face frizuri speciale, etc.
pentru coloana sonora am ales MOZA.

pentru toti care vin avem ICE PERFECT gratis!!!!!!

Cheful incepe la 21:00, va asteptam pe toti!!!!
 
sa ma iertati....da' ce, chiar pentru fiecare petrecere de-a voastra va fi tema noua?
este tema cu Black Elephant, sunt cateva teme cu "Chef"...s-ar putea de deschis o tema in privinta la evenimente, in general.

nu zic - pe www este mult loc, o tema-doua-trei-etc in plus nu-i grav, dar totusi...
 
vad ca ai o problema foarte mare cu noi. ma urmaresti peste tot si nu inteleg de ce vrei sa ma hartuiesti:)

nu esti obligata sa scrii, daca nu doresti, vad ca sunt o groaza de tematici pe forum la care sa scrii.

aici a fost un anunt pe care am avut dreptul sa il fac. daca te deranjeaza nu citi. daca nu vrei, nu veni... libertate totala.
 
adrenalina, nu te urmaresc, si in special, nu te urmaresc peste tot.

e forum. toate (sau aproape toate) temele se vad.
si deoarece e libertate totala, consider ca pot sa zic ca putin bate la ochi faza cu peste tot "CHEF".

bine, dar si eu, de fiecare data cand va fi o "tusofka" prin mahalaua noastra, voi deschide tema in "Seara pe deal".
 
adrenalina, nici tu?
zi ce a fost. niste poze...mai stiu eu. impresii proprii. poate ai fost colorata. daca tot de-acum este tema :D
 
am impresia ca adrenalina ne cheama la tusofshi, da' ea nu se duce, de fapt.
iata noi (mai multi pe aici), cand am fost la gandul matei, am venit si inceput - of-of, ma doare gatul, asa de bine ne-am zghihuit etc.
da' voi cautati info concreta...zi - o, mi-au facut asa o coafura, mi-au pictat o ureche, si toti erau desenati, care mai de care etc.
 
parca ea are chef, uf nu zic chef ca mis roase urechile, sa vorbeasca despre party? temele , sau mai bine zis multitudinea de teme deschise sunt publicitate gratis si niucidecum locul unde poti sa vorbesti ca daca zici ceva rau de chef iti sar in cap :demon:
 
Back
Top