piesa subtila pt. sex

da la mine kiar merge pe rockareala:

1.Samael - Baphomet's Throne
2.Therion - The Rise Of Sodom and Gomorrah
3.Rammstein - Du Hast,Mein Herz Brennt
4.Nightwish - She is my sin
5.My Dying Bride - L'amour Detruit
6.Sepultura - Roots Bloody Roots..etc..

asta pt nebuni k mine,da asha in general e super pe lake of tears, scorpions, whitesnake, guns n'roses..
 
mein herz brennt???????? piesa subtila pentru sex????

nihrina sebe...io nas puteao face in mod normal, poate doar daca partenera ar fi in latex si lanturi...ei da oricum nu...e alt mesaj in mein herz brennt...Crazy4Lifetime, ai facuto sub piesa asta, sau ai vrea so faci????
 
am facut-o p toate melodiile de mai sus k altfel nu le recomandam..
dar tre s ai sange in tine..faci un playlist exact asha la rand cum le-am skris eu sh nu t opreshti pana la ultima..asta da kaif..da tre s-al tzina sh p partener..sh nu va recomand so facetzi din primu numar..;))
 
1) The Killers - Smile Like You Mean It
2) Sade - No Ordinary Love
3) Savage Garden - To The Moon And Back
4) Xtina Aguilera - Beautiful
5) Coldplay - Your Love Means Everything (soundtrack din filmu cela romynesk.. ku solistu la vama veke.. kum naiba se kema.. aaa Legaturi Bolnavicioase.. or smth like that )
6) Damien Rice - praktik orice piesa.. mai mult rupe Then Go, Blower's Daughter, 9 Crimes
7) Finley Quaye & William Orbit - Dice
8) Way Out West - Melt
9) Tom Jones - Its not Unusual
10) Alphaville - 4ever Young
11) Dios Malos- You Got Me All Wrong p/u un fel de preludiu =)

kam astya mi le amintesk..
 
acuma stau shi ma gandesc cam pe la catzi ani a inceput Crazy4LifeTime viatza sexuala, avand deja la activ multe piese "ascultate" shi luand in considerare pozele ei...
 
khama;190415 said:
acuma stau shi ma gandesc cam pe la catzi ani a inceput Crazy4LifeTime viatza sexuala, avand deja la activ multe piese "ascultate" shi luand in considerare pozele ei...

avand in vedere ca o piesa e vreo 4-5 minute in mediu ... pai khama cred ca repijior ..in 3 minute... sau ... depinde cat e de subtila piesa. =)) =))
sau e strict o piesa per partida de sex? si o pui pe repet pana se roade nu numai putza da si urechea? :-?
 
bzik;197142 said:
avand in vedere ca o piesa e vreo 4-5 minute in mediu ... pai khama cred ca repijior ..in 3 minute... sau ... depinde cat e de subtila piesa. =)) =))
sau e strict o piesa per partida de sex? si o pui pe repet pana se roade nu numai putza da si urechea? :-?


da da sh kiar dak ai asculta kte o melodie per partida..am enumerat numai 6melodii..iar 6 partide de sex potsi sa le faci intr-o zi..so..
 
Crazy4LifeTime;190362 said:
am facut-o p toate melodiile de mai sus k altfel nu le recomandam..
dar tre s ai sange in tine..faci un playlist exact asha la rand cum le-am skris eu sh nu t opreshti pana la ultima..asta da kaif..da tre s-al tzina sh p partener..sh nu va recomand so facetzi din primu numar..;))

sado-mazo ;)?

(altceva cu asa melodii nu prea-mi trece prin minte)
 
Boleroul lui Ravel. De fapt, am impresia ca piesa chiar imita o partida de sex: 2 teme, repetate alternativ, in crescendo, pe diferite instrumente. Iar la final, orgasmul comun al... orchestrei.
 
Cate/cati din voi aveti un file aparte sub denumirea " piese subtile pentru sex" ?
Si daca nu o faci acasa, da la hotel, la ea acasa... la parintiii ei. a lui ? Ap shi blea? Nu merge fara muzica?
Da eu vreau cu Fanfara.. sau nu Taraful... desi nu... fanfara cred ca ..
Chiar sunt curioasa, stati si alegeti piesele? Sau cand auziti una care va place ziceti " Stop! asta e pentru futere!" ... fara muzica nu merge?
3caecb188f5cfdcb449eac95b570894d.gif

gata stiu! Sub "Hor Turetzkogo"!
 
bzik, ne paverish, da sant unele care aleg muzon... fost odata la una, o facut un playlist din v-o 6 muzoane shi tot merje pa krugu... erau ciotkoase piesele, gen chill out nush shi... dar le savuram doar dupa cele mai interesante momente, cand itzi dai seama unde te afli shi fashi...
 
Back
Top