PIT - Portal de IT

Eu cred ca ar fi mai bine sa facem un meeting in weekend-ul acesta... oleg lumea o inceput shkoala, da!!! da... shkoala :D :D :D
 
ma tot gindeam la chestia cu moldovenii si ideile... pina la urma stiti ca totusi trebuie sa poate schimbati oleaca 'orientarea' portalului. chestia ii ca moldovanului nui prea trebuie stiri it de ultima ora, sau daca ii si trebuie atunci el nu e interesat in asa ceva pentru ca chestiile estea nui ating viata in mod direct...

ca sa atrageti mai multa lume cred ca ar fi o idee buna sa mai schimbati din rubrici si sa adaugati ceva care sa intereseze pe omul nostru si sa-l faca sa se intoarca inapoi de mai multe ori...
 
Schitsa mi-a placut shi mie...formele sunt simpatice...numai ca ceva de dimensiuni mai mici ar trebui...in rest formle sunt :ciupel:
 
pastudio... eu cred ca tu n-ai intseles... noi ashteptam tu sa le faci!!! :D :D

Am facut schitsa.... dar mai departe am miinele legate... Eu am facut pe ciornovik... dar ne trbvuie sa le faca cineva pe curat... ce spui??? faci??? :wink: :wink:
 
apropo mi-a placut banner-ul... cu toate ca trebuie de facut unele modificari... dar e cool...

Tre de schimbat coltsul din stinga jos... shi trebuie de-l impartsit in doua parti o jumatate la inceput... shi alta la sfirshit sub formele celea..
 
Si eu as prefera pe la vreo 4, da' iulik o zis ca pleaca dupa masa inapoi la cahul. Ia' gasiti pe aici un topic, deschis de el, in care el si-a pus numarul de celular.
 
un

un singur lucru de obiectat: ce cauta diavolul pe aici ?, echipa PIT, oare voi nu stiti cat este tampit omul asta ??????? :o
 
Aha...am intseles...eu dar sa ma apuc cite oleaca de lucru??
Trebuie de clarificat de le inceput...imaginele sa fie in gif? sau in jpeg?
shi imi trebuietate imaginile care alcatuiesc interfeisul la PIT... am in vedere cele actuale...
 
alex aka... asta-i prea de tot :-x :-x ... spune ce vrei despre mine pe viva.... sau pe alte teme... dar aici este vorba de un portal it!!! VREAI sa dai vre-o ideie vre-un sfat.... sau sa critici cava ce tine doar de portal... fao.... Dar nu-ti asuma prea multa raspundere...!!!
 
Back
Top