PIT - Portal de IT

iulik lamuresc cei aceea spam: reclama abundenta in scopuri mai putin concrete! dar noi dorim sa trimitem un singur masaj privat la membri cu scopul de a ne cunoaste!
 
IUlik si altii
V-o spalit schipul ca copiati stiri de la dansii. Asta nu e chiar bine.... Ne strica si imaginea... Intrati care puteti prin admin mode, editati stirile preluate de pe chip si adaugati sursa.
 
Pentru toti: Ati vazut ce salt spectaculos am facut la trafic.ro? Vreo 50-60 pozitii in cateva zile!
Pentru haker: iti dau o idee: Data viitoare cand mai gasesti coduri de la jocuri nu publica numai unul ci cauta-le pe Internet pe toate. Ar fi mult mai complet. Si concomitent, pune la linkuri situl unde ai gasit cheaturile( in afara de cazul in care linkul exista deja pe situl nostru). Nu va limitati la chestii marunte. La fiecare stire gasita mai cautati si alte informatii, poze( ca motoare de cautare exista slava Domnului), si de asemenea, lucrul pe care vi-l dolbesc de vreo cateva zile - indicati sursa stirii si alte linkuri unde utilizatorul poate afla mai multe amanunte. De exemplu daca scrii o stire despre AMD, Bagi fraza "pentru mai multe amanunte click aici" sau "accesati amd.com". OK? Trebuie sa facem treaba buna si sa ne atarnam serios fata de angajamentul pe care ni l-am luat.
 
ok eu am inteles!
Ieri seara daca ati observat site-ul a inceput o ofensiva WEB ... un nou eserviciu de Banner Exchange a aparut ...
Ce idei aveti?
 
In sfirshti ati schimbat desing... E bine... DAR!!! :( :o E facut desing-ul na haliavu.... ii tare tare n-a haliavu!!!! :wink:
 
gasiti o tema ceva care e mai rar folosita si arata bine sau continuati lucru asupra designului curent....
 
Da!!!

Eu shtiu ca is cam pasiv!!! :D Da liceul imi ea tot timpul sunt foarte ocupat... Dar cred ca o sa am timp sa ma ocup eu de desing-ul site-ului!!! Deci propun!!!:

1. Sa scapam de culoarea asta obositoare!!!
2. Sa trecem La culoarea sura+ inca una sau doaua culore.... Asta va da elegantsa si seriozitate site-lui
3. Trebu de facut la monitor si la printer gradientele mai la soviste!!!

Deci oleg trimite-mi toate imaginele care formeaza elementele site-ului si marimele care sunt nevoie eu am sa le transform! :wink:
 
Oleg.... aceia nu-i pagina mea... este doar un experiment... !!! Dar in momentul apropiat posibil ca voi avea un proiect facut... si atunci il voi inregistra in banner ecxchange..... Dar acum nu am timp sa ma ocup de asta!!!
 
AHA!!!

Am primit tema!!!

DA eu am o intrebare!!! Pot sa schimb marimile la gif-urile acestea ???? Desigur proportional!!!

Adica numele trebuie sa coincida, asta indiscutabil, da marimea la fiecare imagine?? :o
 
Vezi ca este in images failurile index.html shi index1.html -- eu le-am creat special!!!
Schimba shi apoi vezi dupa dinsele cum se aranjeaza totul...daca e perfect - merge!
 
:D buna ziua ... ca demult n-am fost pe aishi ... si... ni-o sarit in oki tema asta ... si vad ca ati grait mult la dinsa ....da sa citesc tat n-am de gind...
citeva umile pareri de-a mele:
1. infopit - asta-i horosho ..si ideea ii buna...
2. php nuke ... tot nu-i rau ... asobenno ni-o placut ca ati denumit rubricile in limba romana ... hmmm ...si sincer ni-i chiar interesant cum ati facut asta ..ca daca-i vorba de un language-pack ap deamu puteti sa-l puneti in downloads ...fashiti si voi un lucru bun :lol:
3. tema (icey)... puteti sa puneti si una mai frumusica...
4.raskrutka site`ului ..... cam suxx.... de fapt vobshe ii aproape 0... se vede ca nimi nu se prishepi in domeniu ista ... tati is hakeri ;))...
5.banner exchange - hmm.... ehhh ..... molodo-zeleno... lollz..
 
Back
Top