pixel.md

Nu ca destul de bine da foarte bine...numai ca este in limba rusa shi de asta ma enerveaza...(nu-mi place sa intru pe sait-uri ruseshti)
Shi inca ceva... au pus limba engleza shi germana da romana au uitat-o?
Iaka baci!!!
 
Nu mam asteptat

Nu stiu ce ati gasit cool aici, mi-a placut doar logoul.
Si limbile trebuie sa ti le alegi numai de pe Home, cred ca ar fi mai bine sa le puna pe toate paginile. :-x
 
mda... site-ul - jios palaria.... da totusi.... mai ghini fara asa site-uri si cu sanatate ... dekit cu site-uri... si ... you know... pacat de patzan....
 
dune said:
http://www.pixel.md

arata destul de bine :)

interesant site si ca design si grafic, dar si continutul, dar la un moment dat mi-a iesit in cale o pag in lb.rusa ceea ce m-a facut sa nu-mi mai placa + ca mi s-a parut putin auster!
 
nu shtiu cum voua ... dar mine intodeauna mi-a placut NSA shi site-urile lui ...
Eu cred ca face o treaba extraordinara ! :lol:
 
apai

birkoff said:
nu shtiu cum voua ... dar mine intodeauna mi-a placut NSA shi site-urile lui ...
Eu cred ca face o treaba extraordinara ! :lol:


eu nu stiu cine e nsa dar cred ca daca imi mai dai exemple de site-uri ale lui il voi stii si eu de acum! :D
 
:::[alien said:
:::]Daca vretzi saituri cool nu ca acestea la dinsele poti sa :zzz: .Da la aestea nici de cum de .
_______________________________________
www.doxyterra.com/doxyclub/flash/index.html
www.md-fps.narod.ru
www.swop.tk
_____________________________________________________
Sunt super da?

ce sa zic: sunt bune, insa impresionat am ramas doar de situl doxy... pagina md-fps... e buna, insa prea "uscata", prea "palida"...
pe cind aceste pagini reflecta tendintsa desigului undeva din anul 2001, cind toate paginile facute erau intunecate, acum din contra tot ce se face e cit mai simplu, dinamic, shi deschis :D

pixel imi place.
 
Siti ce

Pixel.md este destul de bun pentru un siteu de mijloc, nu asi spune ca este super.

Sa spune ca este un studiou, dar cred eu ca e lucrul unui singur designer.

Ce este bine 1. logtipul interesant, si efectul schimbarii textului. :wink:
 
update la ei s-a produs shi apropo pagina e foarte cool... ash spune in stil ceva asemanator la derbauerul nou...
insa e dezvoltata in lata directie...
interesanta oricum. merita vazuta: www.pixel.md
 
oameni buni, la mine site'ul dat nu se deschide.

e offline cu totul, sau e vre-o problema la mine?
 
Back
Top