please help

sunt o fata din drochia dar in momentul dat ma aflu in portugalia........sunt disperata!ajutati ma sa gasesc prieteni!!!!!!!!!!!va rog mult de tot........
 
vitalic, 86% gata... pan dimneatza yl dau gata...

ingutsa.... ramai pe forum shi o sa ai prieteni...

posle scris: filmu e gata
 
please ma ajuta cineva.sunt conectat la net prin modem.am viteza de 128kb/s si am bitcomet dar nu pot sa scot filme de pe net.la starea trakerului zice ca se coneacteaza dar la traker eroare.plssssssss ajutatima
 
oameni, tema asta este despre ajutor in ce priveshte filmele, iar intrebarile de tipul la : de unde pot sa scot filmele nu-shi au locul aici... exista teme de ajutor la offtopic shi la internet/programare legate de intrebari generale shi intrebari tehnice...
fara spam!
 
//sa'i dam crezare ;) e nou nouts pe forum si are dreptu' la greseala formala :ciupos:
 
Stie cineva pe unde se poate de gasit serialul romanesc "Ciresarii"? Eram innebunita dupa carti si as vrea sa vad si filmul in viata asta. help.
 
Am mai postat pe undeva, scuzati ca ma repet :)

"
Salutare popor,

Caut un fil, pe care l-am vazt pe fragmente de anul nou, daka nu gresesc 2006-2007 pe NIT TV si iar daca nu gresesc.

Stiu precis ca totul se desfasura in tren si ca actori principali erau Mihai Dolgan (Dumnezeu sa il ierte), Dumitru Diacov, Victor Stepaniuc, poate si Nata Gordienco era pe-kolo.
Din pacate nu tin minte macar nici un detaliu concret.

Poate cineva sa ma ajute cum sa fac rost de el.
Cel putin denumirea,

Plssssssssss
"
 
Ar putea sa-mi explice cineva cum se sincronizeaza subtitrarile,va rog?Este complicat?Sau pot sa o fac si singura....nu am mai facut asta pana acum...
 
Back
Top