Poveste

Status
Not open for further replies.
Da ce dracu s-a intamplat cu forumu ista?!?!? Ultima data cand am intrat totul era bine.... azi deja forumul e gol golut?!?!

Frezy what the f..k is going on?!?!
 
Apropo... am impresie ca esti de la Asachi.... shi za fignea s-o intamplat acolo cu 4 liceeni la care li s-o intentat dosare penale??!
 
Fr3Zy said:
Poate o poveste frumoasa despre cum s-au pierdut 5 ani de creatsie forumistica ? :)
shi ce-i interesant ca practic exact dupa aniversarea de 5 ani ... mde !
 
Am ramas si fara bunatate de mesaje private :( Aveam linkuri folositoare, un articol extrem de bun, niste felicitari dragute primite de vreo aniversare, cateva injuraturi de la Antonio... Sper ca n-aveam si niste adrese de mail inca nefolosite si nenotate (pt ca am preferat PM).
In fine. Imi pare bine sa va regasesc. Astept sa se reinregistreze lumea.

(da` ce-i cu smile-ul asta asa vanat?)
 
La ce genuri de experiente s-au facut pe aishi, o fi de la turnesol.

Si iata si un prim exemplar nou-noutz din soiul de mesaje de care imi pare cel mai rau ca s-au ratacit. Astea din ciclul : ce are o tipa-n posheta. :)
 
Mdaaa... Dragutz...ziceam si eu ca imi pare rau pt mesajele private..pt discutiile multe...pentru mine a contat foarte mult..pentru ca de la md.net a inceput povestea noastra comuna cu mine si Sirb... macar bine ca am avut mintea sa le inregistrez la timp... asta chir ma bucura..insa..eu zic ca un nou inceput e cel mai bine-venit.... de parca am incepe o poveste noua a noastra a tuturor... :) O zi buna...
 
saraneth said:
di shi lumea nu se poate duce la seara pe deal sa citeasca explicatzii da vini aishi shi yntreaba?

Pt ca explicatiile au aparut DUPA ce am inceput sa ne intrebam...
Da` cine esti de te risti sa ceri ordine in micul haos germinativ?
 
nici un fel fel viata noua.
imi pare tare rau mai ales de mesajele private... candva au disparut...si acum iarasi.
cred ca voi renunta la forumul asta :(
 
Arina said:
nici un fel fel viata noua.
imi pare tare rau mai ales de mesajele private... candva au disparut...si acum iarasi.
cred ca voi renunta la forumul asta :(

Lasa Arina ca nu-i totul atat de tragic..lipsa ta va fi simtita... Nu pleca :(
 
Arina, nu daca nu s poate de facut nimic, se mai yntampla cand kika servashele... nu shi-ai sa fashi... daca vrei, poftim, renuntza... da, merita?
 
linar said:
fr3zy te omor!!! de ce nu mi-ai spus ca a "inviat" forumul? RAULE!

Nu ti-a zis pt ca asa e el, :p Chiar esti uimita? Eu in locul tau as ramane calma...:D
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top