Preliminarii World Cup 2006

au avut shi moldovenii shanse, chiar 3.
shi arbitrul era baut :)

dar era o impresie clara ca italienii pot sa mai bata cite trebuie.
c'est la vie :D

fiti optimisti!
 
s.au facut de ras moldovenii, asa fodbal jalnik nu am vazut demult, fuuuuu, mai ales Dadu, a intrat pe teren ca sa iasa dupa 10 min !!!
 
negru said:
s.au facut de ras moldovenii, asa fodbal jalnik nu am vazut demult, fuuuuu, mai ales Dadu, a intrat pe teren ca sa iasa dupa 10 min !!!

dle Negru, degeaba l-au dat pe Dadu afara. arbitru'ceh a arbitrat slabut de tot, Dadu nu a fost nici pe departe cel care a faultat si nici nu cred ca i-a spus ceva.
a faultat Bursuc, nr. 10.

de pe tribuna, la 20 de metri de faza s-a vazut totul foarte clar.

asa ca din acest arbitru ceh creste un nou urs mayer. :-x
 
moldova - scotia

degraba soseste dziua cind moldovenii se vor bate cu scotia...
se zvoneste ca vor veni vreo 2000 de scotieni.

moldova joaka binishor cu echipe 'de lemn'... cred ca e timpul de mers la stadion, ca ar trebui sa se repete povestea meciului cu tara galilor :ciupos:
 
Sper ca a nostri o sa dea tot ce pot, dar nu uita ca Scotia e o echipa deloc nu slaba, pe locul 67 in statistica UEFA pe langa 102 Moldova.
 
hehe, RUPEM TOT !!!!! :)

da ladna, coeficientul pe Moldova ma astept sa fie vreo 5 si ceva, eu sincer am sa pun pariu ca Moldova nu pierde !! Am vazut cum au jucat ei, si sincer sa spun, DESTUL DE BINE !!! o avut de-a ocazii, da n-o shtiut cum sa bata :)
 
CEHIA - ROMANIA 1-0

NU SE POATE!!
INCREDIBIL CE PROST AM JUCAT!!!
IMI VINE SA VARS!!!
MWIE IORDANESCU!!!
LASA-NE IN MORTII MATII DE SCLAV!!!!
 
ciofu said:
Sper ca a nostri o sa dea tot ce pot, dar nu uita ca Scotia e o echipa deloc nu slaba, pe locul 67 in statistica UEFA pe langa 102 Moldova.

nu am ce-ti reprosha, omule
da' - sunt cu mult mai buni si antrenor nu e 'sasuliko'...
da'nish'nu shtii de unde sare iepurele. :ciupos:

scotienii umbla prin capitala in fuste :D si'ngheta banuiesc :)
 
Iordanescu ar trebui sa isi dea demisia cat mai repede ... ca se vede ca nu este in stare sa ne califice .Singura noastra sansa este sa vina un antrenor capabil .Poate Piturca . Ne-a mai calificat el si inainte . :-?
 
Back
Top