Prieten/a de ce nationalitate va doriti?

Ce nationalitate preferi sa aiba (sau are) viitorul partener/a de viata


  • Total voters
    69
Processor;214407 said:
la sigur in cazul tau tu trebue sa dispui de cea mai deplina informatie in privinta expreientei tale ;)

da nu cumva tremuri si asuzi cand scrii? 'expreientei '. mai domoala excitatia
 
christina1984;214402 said:
...am sot turc
Christina, si esti musulmanca acum? Care e corespondentul ispitirii unei calugaritze crestine, in religia musulmana? Sa sari pe el cand e pe covorasul de rugaciuni? :)
 
Nacialnik;214419 said:
Christina, si esti musulmanca acum? Care e corespondentul ispitirii unei calugaritze crestine, in religia musulmana? Sa sari pe el cand e pe covorasul de rugaciuni? :)

vai ce ingust la minte esti de faci concluzii fara sa stii absolut nimic! ultima data am fost chiar ieri la biserica, ceea ce ma indoiesc ca tu ai facut in ultimii N... ani. P.S. ce-i cu fanteziile astea de sarit pe cal? ori te uiti prea mult la filme xxx (fapt foarte tragic pentru mintea ta si asa suferinda...) ori chiar ai deficit de atentie din partea feminina (sau masculina?). Ia confeseaza-ne!
 
Daca ar fi pe putzulica, nu s-ar numi sifilis? :pedeapsa:
Tu ce esti? Baietel sau fetitza? Ca vad ca iti place sa cantzi in cor. :cool:
 
christina1984;214436 said:
Nacialnik;214433 said:
Daca ar fi pe putzulica, nu s-ar numi sifilis?

numeste cum vrei...dar ai grija sa scapi mai repede de boala nu de alta dar degraba si pe limba iti va iesi!

Tu reusesti sa ajungi cu limba la zona ta intima? Hmm... acum inteleg faza cu turcii :D, nu-s asa prosti, stiu ce sa caute.
 
Nacialnik;214433 said:
Daca ar fi pe putzulica, nu s-ar numi sifilis? :pedeapsa:
Tu ce esti? Baietel sau fetitza? Ca vad ca iti place sa cantzi in cor. :cool:


La sifilis apare matica numa o bubita care creste si chipurile doare :D, la herpes ap apar mai multe pe putzulica, nacialnik, prezervativul tre mereu pe putzulica, ca la femeie cosurile din vagin nu ai cum sa le vezi ;)...
 
dictionar;214453 said:
La sifilis apare matica numa o bubita care creste si chipurile doare :D, la herpes ap apar mai multe pe putzulica, nacialnik, prezervativul tre mereu pe putzulica, ca la femeie cosurile din vagin nu ai cum sa le vezi ;)...

la sifilis apare un ulcus, sancru dur ii zice, pe org. genitale externe, in gura, in regiunea anala, intre tzîtze, in palma, subtioara(depinde cu ce s-a lucrat) si nu doare, deloc. Asta-i primul stadiu al luesului :death:
da iak herpesu doare...tare

p.s. petrikutz, "imi" si nu "i-mi", de cate ori ti s-a spus
 
daca tot s-a divagat atat de tare.. imi exprim si eu o curiozitate: oare cum ar arata un om facut intre un/o ciukcea si un/o african/a, pe principul "Contrariile se atrag". :D
 
O moldoveanca de la tzara...sa ma mut si eu acolo. Cumpar o bucata de pamant, o suta de oi si o Lada Niva, dupa aia mai vedem.:D
 
In sfarsit o persoana care stie ce vrea.Apropo de masina,nu prea am mai vazut eu pe la tara Niva.....Masini straine,nervoase...asta se poarta.In rest,bafta.
 
Back
Top