Primavara... Chiar e timpul de o schimbare?....

..

Nu shtiu, eu intrasem in primavara cu gyndul de a ii trimite nafik pe tats [shi asha a shi fost] shi de a fi mean.. and stuff like that....

da` adevarul e ca soarele shi-o fakut efectu` asupra mea :D [o batut prea tare matinka...] shi ka am trekut in cealalta extrema.... sa fiu good and kind and bla-bla...

hm... pyna la urma, astea doua or sa se reduka reciproc shi am sa ramyn cum sunt...

but that would be sad :)
no changes is no evolution...
and no revolution, as well

i want revolution
viva la liberdad..
 
e cea mai frumoasa primavara din toata viatza mea mikutza...
ceva resimtzit la o intensitate maxima...
vreu verdi
 
astazi... ashtepryndu-mi iubirea.... stateam lynga Shtefan cel Mare.. m-am ashezat pe pioetrele alea de lynga monument.......cu cashtile-n ureki.... ascultam Metallica... citeam Bacovia.... soarele-mi batea in oki...si imi era atyt de bine.... eh.... si brusc a inceput sa cada mici stropi de ploaie... a fost super........
primavara asta rulez....

primavara ne trage la iubire... la imperekere.. dar daca aveam deja pereke.. atuni ne face sa fim mai indragostitzi ca niciodata....
eh.. eu-s fericita.......
 
pentru cei ce nu au acces pe viva: am zis de azi, ora 18:30, la mon.Stefan, sa ne intalnim sa megem la o bere
 
mai zici odata asa ceva.....te banam deodata, juuur pe mama!
Userii de pe forum tre sa fie veseli si bucurosi de viata!

ceilalti lasai sa moara....tu shii patzan!
 
..

Primavara.......
in suflet si in gind ...
kiar ka-i timpul de o skimbare ...
Ma duc in dulap sa ini caut vreo pereche de djinshi cu bortsi
 
e soare...e ...
d.amn i'm happy ..
o alta zi..o alta luna... aceeashi viatza ce ea turnuri spektakuloase... shi totushi uneori prea subtile pentru a fi observate...
:love:
 
A sosit si primavara... nu prea se vede dar deacum se simte ca vin caldurile!
poate si we.md se va dezgheta ;)
 
Back
Top