Probleme de Logica

eu nu pot fi parte la care te'ai gandit tu, ca nu's dotat cu atatea orificii ca prostituata aia :D
da am spus bravo, ca nu ma asteptam sa raspunzi tu la "problema" de logica
 
Melania said:
dddda, dorincea, bravo!....cuvantul potrivit ar fi folst "Intre"... nicidecum "Langa"

ALTA MAI VESELA

Trei barbati se duc la o prostituata... (bad) din nefericire nu au decat 2 prezervative (worse) Com pot avea toti un raport sexual cu ea, fara ca niciunul sa nu fie in pericol??

ps. a nu fi confundata tema data cu una de pe Viva.....

unul din ei imbraca amandoua prezervative, dupa asta al doilea drak imbraca al doilea prezervativ si al treilea imbraca primul pe dos......da ujjj, ce byllsh1t s-a primit :)
 
negru said:
unul din ei imbraca amandoua prezervative, dupa asta al doilea drak imbraca al doilea prezervativ si al treilea imbraca primul pe dos......da ujjj, ce byllsh1t s-a primit :)
in cazul asta fata e in pericol :hehei:
 
negru se vede ca e baiat experimentat.....stie care e kestia cu prezervativele....

so....aplauze pt domnu administrator!

ALTA PROBLEMA mai simpla


De o parte a unui pod se afla 4 persoane . Podul suporta doar greutatea a doua persoane odata. Este noapte si au la dispozitie o singura lanterna. Cele patru persoane parcurg podul in 1, 2, 5, respectiv 10 minute(primul trece podul intr-un minut, al doilea in doua...). Intrebarea este cum reusesc sa treaca toti podul in doar 17 minute.

Mentionez ca au nevoie neaparata de lanterna, si ca nu au voie sa arunce lanterna dintr-o parte in alta, pt. ca riscul ca ea sa se sparga ar fi mult prea mare
 
tfu tfu tfu...mo luat gura pe dinainte....clar lucru ca negru e barbat si inca ce barbat...doar toti stiu asta! si vaaabshe asta nu se discuta.
hai..rezolvati problema!
 
parca m-am vrubit in asta :lol: (sau poate ca la precedenta :lol:)...da' las' sa zica altii primii, apoi eu voi zice "da-da, eu tot asa m-am ganditi" :D

p.s.: nu se discuta...da' mai cam speriat cu "toti stiu asta"...suna dubios.

p.p.s.: ma duc sa ma gandesc in pat la probleme de logica :)
 
mersi pentru suport :) darmai bine e sa lasati tema asta in pace :)

deci, intai trec 1&2 se intoarce 1, trec 5 & 10 se intoarce 2, trec 1 & 2

2 + 1 + 10 + 2 + 2 = 17 right?? :)
 
of, cam greu - cam greu, eu de-acum ma uscam...da' maladets :D
deci imi respect cuvintele precedente - da-da, eu tot asa m-am ganditi :D
 
Melania said:
nu....

raspunsu e : al 3-lea face parte din categoria celor care spun adevarul

rezolvarea o gasiti singurei

Eu shtiu rezolvarea, al 3lea e copilul facut de 1 shi a 2lea iar caracterul lui de a spune adevarul e un caracter dominant la ei in familie!
 
Back
Top